Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да или НЕ за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да или НЕ за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

    Здравейте,някои може ли да ми каже нещо повече за тези гуми защото са доста изгодни като цена за нова гума не регенерат имам в предвид ако някои е карал с такива да каже как се държат на различни настилки?
    Прикачени файлове
    По-добре господар в ада, отколкото слуга в рая.

  • #2
    До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

    каква е цената за 31' и къде може да се намери?

    Коментар


    • #3
      До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

      Цената според мен е доста добра за нова гума(не е регенерат)за размер 235/75/15 170лв.Гумите ги купих преди няколко дена от сервизи за гуми Примекс.Мога да отбележа,че съм много доволен от представянето им в гората.
      По-добре господар в ада, отколкото слуга в рая.

      Коментар


      • #4
        До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

        Имат и с размер 31"х10.5Х15 на цена 186лв. бройката, а при закупуване на 4бр. цената става 170лв./бр.

        Коментар


        • #5
          До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

          Колега Lourans, надявам се, че ако вземеш гумите, за които е темата, ще споделиш впечатления, че и на мен ми е интересно.

          Единственото, което съм ползувал до сега на Roadstone са зимни гуми за лек автомобил и въпреки първоначалните съмнения, останах много доволен. Казвам го след много каране при всякакви условия и сравнено на базата на личен опит със зимни ласа, мишлен, гудиър и юроуинтър.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #6
            До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

            Аз също вече втори сезон карам вана с тази марка гуми и въпреки неприлично ниската си цена, за сега съм доволен от тях. Лошото е че 31" е най-големият размер, който се предлага пък на мен ми се иска да обуя джипа с 32" и това ме кара за момента да се въздържа от покупка.

            Коментар


            • #7
              До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

              Гумите ги купих и дори са монтирани вече,но тук няма дъжд и съответно голяма кал за да ги пробвам,но на асфалт не шумят много(в поносимите граници са) а в гората на сух терен с малки изключения се справят доста добре.Чакам да падне малко дъжд за да ги пробвам подобаващо,а човека който ми ги препорача ми каза,че и на сняг се държали задоволително,но времето ще покаже дали наистина е така.Като цяло за сега съм доволен.
              По-добре господар в ада, отколкото слуга в рая.

              Коментар


              • #8
                До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

                Първоначално публикуван от supermaxx Преглед на мнение
                Имат и с размер 31"х10.5Х15 на цена 186лв. бройката, а при закупуване на 4бр. цената става 170лв./бр.
                тя цената е идеална, но да не трябва да идвам до Добрич нещо по софийско да знаете?

                Коментар


                • #9
                  До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

                  Гумите се предлагат от Примекс, имат и в София представителство.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

                    Тая марка имат ли AT шарка? На официалния сайт не намирам.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

                      Да ,имат АТ колега, но в сайта им няма нищо качено, трябва по телефона......

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

                        Какви са по народност?
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          Какви са по народност?
                          Корейски. Продавача спомена нещо за дъщерно предприятие на Kumho но дали е вярно - не знам.
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

                            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                            Корейски. Продавача спомена нещо за дъщерно предприятие на Kumho но дали е вярно - не знам.
                            Китайски са. Карам такива зимни и скоро ще обуя джипа за 3-та зима. Добре се държат и много прилично за цената си, но не бива да очаквате нещо феноменално. Все пак много добър компромис м/у качество и цена /за зимните, а за кални-не знам/.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да или не за ROADSTONE Nexen Roadian-M/T

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Китайски са. Карам такива зимни и скоро ще обуя джипа за 3-та зима. Добре се държат и много прилично за цената си, но не бива да очаквате нещо феноменално. Все пак много добър компромис м/у качество и цена /за зимните, а за кални-не знам/.
                              На моите пише madе in Korea, проверявах.
                              А според тази таблица излиза, че са тайландски
                              Каквито ще да са, като излезнат малко пари, смятам да си купя пак такива. Лятото смлях 2 чисто нови гудиъра по дупките, заболя ме сърцето. Интересно, че родстоните издържаха на по-голям терор без повреди...
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X