Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за регенерат на Фулда в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за регенерат на Фулда в България

    Колеги някой запознат ли е с качеството на регенератите на Фулда в България?Попаднах на такива на мн. ниска цена,но се опасявам за качество на изпълнението,защото чух ,че се отлепяли.Качих ги на баланса и искаше 250гр.,което при регенератки не е в горна крайност.Моля споделете мнения по въпроса.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от ЦОНКО; 12-05-09, 21:16.
    [FONT=Comic Sans MS]
    [/FONT]

  • #2
    До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

    Аз нямам мнение за качеството на този регенерат Но грамажа може да се намали като се заварти гумата в джантата така че това 250гр. Не би трябвало да е проблем може просто най кривата част на джантата да е сьвпаднала с тази на гумата.
    НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРЕЧКА-СТРАХЪТ

    Коментар


    • #3
      До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

      Първоначално публикуван от azd Преглед на мнение
      Аз нямам мнение за качеството на този регенерат Но грамажа може да се намали като се заварти гумата в джантата така че това 250гр. Не би трябвало да е проблем може просто най кривата част на джантата да е сьвпаднала с тази на гумата.
      Повече ме притеснява отлепяне на грайфера понеже гумата е регенерирана само по него без страниците,макар ,че Фулдата каза ,че това е студен регенерат и е предпочитан от нашите родни камионджий,а и съм склонен да му вярвам.Като ги тестваме ще стане ясно и ще пишем да се знае.Поздрави
      [FONT=Comic Sans MS]
      [/FONT]

      Коментар


      • #4
        До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

        Колега, не съм запознат ,защото този регенерат излезе скоро .Но на камионите се прави по същият начин и знаеш колко тона и какво натоварване е там.Според мен са няколко класи по -добри от Малатеста.Там съм срещал по 450гр.Така ,че 250гр.неса чак такъв проблем.Крайно време да се наложи на пазара и друга марка регенерат.
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • #5
          До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

          Имам интерес за тези гуми,искам да ги пробвам.
          0887 526 564/ 0897 933 755 /

          Коментар


          • #6
            До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

            Моля за координатите на фирмата производител.

            Коментар


            • #7
              До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

              Колега ,сподели цена и откъде може да се намерят тия регенерати..Предварително Благодаря
              Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

              Коментар


              • #8
                До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

                Фирма: Фулда-България ООД
                Адрес: ул. "Пимен Зографски" 37 , София, Област: София
                Tel.: 02/ 962-12-81, Fax.: 02/ 962-13-16
                Дата на последно осъвременяване на информацията от страна на фирмата: 30 май 2003

                Продажба на леки, лекотоварни и тежкотоварни гуми. Производство на регенерат. Изградена сервизна мрежа в цялата страна.
                Резервни части.
                Първоначално публикуван от cancel Преглед на мнение
                Колега ,сподели цена и откъде може да се намерят тия регенерати..Предварително Благодаря
                Изпращаш им стари изтъркани гуми и плащаш по 95лв за 15цола и 104лв за 16цола на гума те ти ги регенерират и ти ги пращат обратно.Цените са по спомен не са сигурни и да почерпите, ако се видим някаде
                Последно редактирано от ЦОНКО; 18-05-09, 19:19.
                [FONT=Comic Sans MS]
                [/FONT]

                Коментар


                • #9
                  До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

                  Ако е така и гумите ми харесат,ставам дистрибутор.Стари гуми имам да ги затрупам .Утре съм в София и отивам при тях да видя за какво става дума.Като имам яснота ,ще пиша непременно.Мерси колега ,ще почерпя,че никой ти не дава информация.НИЕ БЪЛГАРИТЕ!!!
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

                    Правят всякакъв регенерад,без тракторна шарка.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

                      А ако не ми се намират стари изтъркани гуми? Някакви готови няма ли там?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

                        Първоначално публикуван от tsonko Преглед на мнение
                        Фирма: Фулда-България ООД
                        Адрес: ул. "Пимен Зографски" 37 , София, Област: София
                        Tel.: 02/ 962-12-81, Fax.: 02/ 962-13-16
                        Дата на последно осъвременяване на информацията от страна на фирмата: 30 май 2003

                        Продажба на леки, лекотоварни и тежкотоварни гуми. Производство на регенерат. Изградена сервизна мрежа в цялата страна.
                        Резервни части.
                        Изпращаш им стари изтъркани гуми и плащаш по 95лв за 15цола и 104лв за 16цола на гума те ти ги регенерират и ти ги пращат обратно.Цените са по спомен не са сигурни и да почерпите, ако се видим някаде
                        Колега Благодаря ти за информацията.Ако се видим някъде задължително ще почерпим.Имам приятел във Варна .Ако ходя лятото на там дано се видим ..
                        Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

                          Първоначално публикуван от tsonko Преглед на мнение
                          Колеги някой запознат ли е с качеството на регенератите на Фулда в България?Попаднах на такива на мн. ниска цена,но се опасявам за качество на изпълнението,защото чух ,че се отлепяли.Качих ги на баланса и искаше 250гр.,което при регенератки не е в горна крайност.Моля споделете мнения по въпроса.
                          Относно този регенерат мога само да изказвам суперлативи. Правихме си на наши основи 31/10.5/15 в базата им в Бургас( в двора на СО МАТ - кв.Лозово) след регето размера се доближаваше до 32", а относно здравината сам си направи извода:
                          Шумен 4х4 2008
                          с.Ботево, Ямбол
                          Троян Трофи 09
                          Троян Грация и мощ 09
                          На всички тези състезания сме карали с тези гуми , без нито една авария ( по гумите имам впредвид)
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

                            А дали правят регенарат с "рошав" грайфер на 13 цолови гуми?
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

                              А дали на основите които аз дам ще ми сложат регенерата или си имат готови такива.
                              Иначе много добре звучи тая цена.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X