Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за регенерат на Фулда в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Мнение за регенерат на Фулда в България

    Е в крайна сметка някой сдоби ли се с такъв регенерат и ако да нека да ни просветли.
    Също така и коментар, ако може.
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • #47
      До: Мнение за регенерат на Фулда в България

      Те доста са се сдобили и по състезания май се карат.
      Мен ми е интересно друго: Аджеба, само една ли шарка правят?
      Нещо по - А/Т , дали няма да "напечатат".

      Коментар


      • #48
        До: Мнение за регенерат на Фулда в България

        Колеги някой запознат ли е с качеството на регенератите на Фулда в България?Попаднах на такива на мн. ниска цена,но се опасявам за качество на изпълнението,защото чух ,че се отлепяли.Качих ги на баланса и искаше 250гр.,което при регенератки не е в горна крайност.Моля споделете мнения по въпроса.
        Прикачени иконки

        __________________

        Гледах същата такава гума
        нищо не става от нея. То бива грозен регенерат ама чак толкова грозен няма. Това при първото излизане в пресечен терен ще отлепи грайфера. Този който ми го предлагаше иска 150лв. явно с огромна надценка. Това е живо обирджийство от страна на този който прави регенерата.

        Коментар


        • #49
          До: Мнение за регенерат на Фулда в България

          последно колко време чакаш и колко пари цакаш

          Коментар


          • #50
            До: Мнение за регенерат на Фулда в България

            Топла информация, от преди час. Правят от 16" нагоре включително и от 225 ширина нагоре. С твоя основа.
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • #51
              До: Мнение за регенерат на Фулда в България

              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
              Топла информация, от преди час. Правят от 16" нагоре включително и от 225 ширина нагоре. С твоя основа.
              Лека поправка , правят и 15-ки от 235 нагоре.
              0887632135-Краси

              Коментар


              • #52
                До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                Първоначално публикуван от KIA-Petrov Преглед на мнение
                Колеги някой запознат ли е с качеството на регенератите на Фулда в България?Попаднах на такива на мн. ниска цена,но се опасявам за качество на изпълнението,защото чух ,че се отлепяли.Качих ги на баланса и искаше 250гр.,което при регенератки не е в горна крайност.Моля споделете мнения по въпроса.
                Прикачени иконки

                __________________

                Гледах същата такава гума
                нищо не става от нея. То бива грозен регенерат ама чак толкова грозен няма. Това при първото излизане в пресечен терен ще отлепи грайфера. Този който ми го предлагаше иска 150лв. явно с огромна надценка. Това е живо обирджийство от страна на този който прави регенерата.
                Споделям ви мнение от личен опит.Аз съм един от първите които карах такива гумите са много яки 4състезания + безброй хард разходки.Иначе изглеждат много калпави но не е така.Само да са хубави основите.
                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                www.offroadprimorsko.com
                0899883765

                Коментар


                • #53
                  До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                  Аз ги пробвах с около 110км/ч в продилжение на 20км издържаха

                  Коментар


                  • #54
                    До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                    Такааа, сега да уточним кой от къде е почерпил информация. Аз се обаждах на телефон в София и ми дадоха по горе посочената от мен информация.
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                      цената? и как пък вече да не може 15-ки
                      лошо

                      Коментар


                      • #56
                        До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                        То няма логика да правят 16,а 15 не.Доколкото ми е известно,така наречения студен регенерат с тази шарка в първоначалния си вид е за тежки промишлени машини,прави с готова лента,широчината и е фиксирана около 235,основите се изпиляват до минимум и се залепя лентата,процеса си е трудоемък,а и трябва да има отличен баланс.За тях говорят че са доста тежки,но на повечето джипки с по голяма мощност не са проблем,освен че завишават разхода,доста шумни и нестабилни на асвалта,но и много агресивни на кал,мислех да си качвам и аз такива но в последствие се разубедих(за сега),повечето предпочитат друг тип регенерат за състезания "бутонки"(и те не стават за асвалта)заради по малката им тежест и доказани качества на off road.
                        Последно редактирано от belata; 28-09-09, 14:42.
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                          а бутонки от къде? федима имат само 265 на нещо си R 16, а 15-ки от каде? дали във федима правят регенерат с основи на клиента?

                          Коментар


                          • #58
                            До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                            Първоначално публикуван от KoKo12345 Преглед на мнение
                            а бутонки от къде? федима имат само 265 на нещо си R 16, а 15-ки от каде? дали във федима правят регенерат с основи на клиента?
                            За съжаление намерих бутонки само на 16"
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #59
                              До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                              "Бутонки" или "Таралежки" обсъждани са и преди....! http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...8+%E3%F3%EC%E8
                              За тях мога да добавя че друг известен офф роудър по Старозагорския край,занимаващ се с регенерат за камиони,окомплектоваше различни цолажи джипови гуми,и впечатленията от тях бяха че много бързо се износват,но докъто се износят,нямат равни на кал,като първоначално лентата беше само за АТВ гуменца,при желание мога да попитам човека колко излиза направата на гума с собствена основа(според размера).
                              Но все пак в тази тема се дискотира за конкретния регенерат,за който колегите които са го ползвали изказват суперлативи,разбира се за паркетник не стават и двата вида агресорки,ама никак .
                              Прикачени файлове
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                                Бела, ти с какви караш сега ?
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X