Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    В крайна сметка обух някакъв дънлоп грандтрек 265/70/16, че излязоха на оферта и ще изкарат лятото доволно. За следващата зима ще се купуват нови 235/85р16, че всички такива АТ-та втора ръка са с дот 2007 и по-стари, а нови в момента са ми извън бюджета.
    Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
    Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

    Коментар


    • От: До: Избор и сравненние на АТ гуми

      Здарвейте колеги не му разбирам още на сйта но търся 13 цолови гуми за кал ако ми помогнете ще съм ви много благодарен 👏😉

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Malatesta, мисля имаха 13 цолови. Но са регенерат.
        Потърси в гугъл.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Ще ми се да си сменя гумите, въпреки че и тази зима се представиха безпроблемно ... та приемам всякакви идеи ....
          Абе то и на мене ми се ще да сменя любовницата , макар че до сега се представя безпроблемно . Приемам всякакви идеи .

          ...ама като гледам , ти си засменял гумите от лани . От над 400 мнения не се ли ориентира вече ?
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Абе то и на мене ми се ще да сменя любовницата , макар че до сега се представя безпроблемно . Приемам всякакви идеи .

            ...ама като гледам , ти си засменял гумите от лани . От над 400 мнения не се ли ориентира вече ?
            Аз за ориентиране съм се ориентирал, ама има няколко условия които се засичат.
            Проблема е, че жипката ми е за всичко, та и гумите трябва да са за същото, което е и повода за прекалените размисли, щото не мога да вадя по 800лв. на сезон ако нещо не ме изкефат, а ако междувременно си взема още едно МПС скачам в едни неагресивни китайски МТ-та, и готово.

            ... а сегашните ми вършат перфектна работа, но одъртяха, абе сигурно нещо като с твойта любовница.

            P.S. Не случайно съм попитал за предложения в 30/9.5/15 които да могат да се вземат от тук. Размера ще е точно този.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              Взимай кл78 на 235/75r15 и не се занимавай. Реално 235/70r15 си е 30х9.5р15 та не виждам кво толкова има да му се мисли. Почти всички ат-та ги има в тоя размер.
              Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
              Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                В KL78 съм се огледал, а и предложил тук, преди който и да било да го е взел, пробвал и писал, и към момента не мисля, че има по-добро за моите нужди, и го има в размер 235/75/15 и 255/75/15.

                Нещо друго което ми хвана окото е Maxxis AT-980, но тук в размер 30/9.5/15 никой не го предлага. В Русия е около 175лв./бр., но гредата е с доставките, а от Албиона 4бр. са към 1000 лв.

                Зимата (то па беше и една зима ) мина, та не ми е спешно, а и някой може да предложи нещо друго което да е интересно.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                  Ако под "някой да предложи нещо интересно" имаш предвид ползвано и ако решиш да минаваш на 16, мога да ти предложа нещо прилично отговарящо на тоя размер в читаво състояние на прИмоция, че гумите из гаража станаха повече от колите в него

                  Иначе, ако ще е ново и интересно Hankook Dynapro ATM RF10 го има в тоя размер, цената също е прилична и гумата е повече от разкошна като поведение на всякакъв терен от преки наблюдения.
                  Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                  Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                  Коментар


                  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                    Употребявани гуми качвах докато си уцеля размера, та от тук натам само нови.

                    Ханкука също е в списъка, а и МТ-то му също, но не съм проверил какви са цените.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                      Ханкука е близък до кумхото в повечето размери като цени, ат3 на купър също е в тоя диапазон, ако не се лъжа.
                      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                      Коментар


                      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                        Сега се поразрових, и се оказа, че има и KL78 в 30/9.5/15, и то на 170лв.
                        Щеше ми се като слагам нови гуми да е преди зимният сезон, но ще се решава в движение, според ситуацията.

                        P.S. На АТ-то при Максиса в 30/9.5/15 грайфера е почти 15mm, а предполагам и при Кумхото ще е по-дълбок, освен че са 6-платови, което за спорадична горска употреба ми е важно.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                          Гецата питай да ти го измери на неговите кумхота, че моите са друг размер.

                          Максиса лично не бих го избрал, освен за кална гума. Ама това си е мое виждане.
                          Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                          Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                          Коментар


                          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                            Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                            Гецата питай да ти го измери на неговите кумхота, че моите са друг размер.

                            Максиса лично не бих го избрал, освен за кална гума. Ама това си е мое виждане.
                            Извинявам се,за спама!
                            Да го пита,ама той никакъв го няма от доста време.
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                              Извинявам се,за спама!
                              Да го пита,ама той никакъв го няма от доста време.
                              Ше му звънна, щото сега се сетих, че онзи ден му затворих докато карах, ама явно съм забравил.

                              P.S. А характеристиките на гумите според различните им размери обикновено ги има в таблици на официалните сайтове, но само на Кумхото не съм успял да ги намеря, поне до сега де.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                                Извинявам се,за спама!
                                Да го пита,ама той никакъв го няма от доста време.
                                Да се извиня, и двамата ми се обадихте и отново съм на линия, просто много работа имах и нямаше време да влизам по форуми.
                                Днес ще кача размер на грайфера на нова и на карана около 15000км.гума
                                Но да си се похваля, чее зимата в много голям сняг и по утъпкан сняг тези гуми се държаха изключително добре. Не съм имал закъсвания никъде. За кал ще трябваа направя снимки да се види как се държи, но това след като реша проблема със съединителя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X