Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1326.jpg
Прегледи:1
Размер:107.8 КБ
ID:5254945

    Сега карам с гуми съобразени по всички Европейски изисквания за шум и тн.
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

      от тези гуми по добри не съм виждал за траял.

      Коментар


      • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

        Гробаря
        Сега карам с гуми съобразени по всички Европейски изисквания за шум и тн.
        Дай подробности за марка,размери и цени,ако може.Благодаря.

        Коментар


        • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

          Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
          Гробаря
          Сега карам с гуми съобразени по всички Европейски изисквания за шум и тн.
          Дай подробности за марка,размери и цени,ако може.Благодаря.
          Като му гледам гумите,според мен се бъзика.Виж му темата за продажбата им и му виж новите.
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

            Гумите ги купих от колега от форума,нови не ти трябва да знаеш колко струват а и е трудно да се намерят и доставят- 34ки широки 9.5 15 цола SUPER SWAMPER

            Иначе аз продавам ето тези http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=112253
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

              Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
              от тези гуми по добри не съм виждал за траял.
              Бай Матьо,карал ли си с такива?Ако да,дай някои по-конкретни впечатления.
              Щото като гледам са голяма рядкост и май само Виктор и Явор имат директни впечатления от тях.Днес изчетох бая руски форуми,но и там информацията е много оскъдна,но въпреки това намерих само хубави неща.Така че май се реших и аз такива да вземам.Утре първо отивам в банката да уредим финансирането.
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                Силвърстоуна е най-добрата гума за кал след тракторката. Взимай няма да сбъркаш!! Колегата Наско от Пловдив- Rocky кара с такива. http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=7094
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                  От никъде нищто,няма ли да има 35/11.5-12.5/16
                  "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                  Кольо.

                  Коментар


                  • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                    Първоначално публикуван от hunter vl Преглед на мнение
                    От никъде нищто,няма ли да има 35/11.5-12.5/16
                    И аз търся 35/10.5/16 и 33/10,5/16
                    Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                    Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                    Коментар


                    • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                      За момента на мен са ми известни 3 бр. 35/10.5/16 за продажба.2 са в Русе и една при колегата Скитник от другата тема.Някой каза че може да се пробва с поръчка от Германия.Видях че има наличности и в немския ибей.На мен ми идват скъпички и не много функционални за мойто каране тъй като имам доста асфалтни километри.
                      Борис 0888 999 едно едно9
                      PATROL Y260 RB30S

                      Коментар


                      • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                        Привет колеги.Реших и аз да си взема едни Малатеса "кайман" и след съвет с колега от форума реших да взема Silverstone 117 extreme и да ги монтирам на Daihatsu Feroza като имам налични 15 цолови джанти.Проблема е там ,че никъде не отрких размер който да отговаря на моята кола.Тоест 195х80 15 или 205х75 15 или дори 215х70/75. Най-малкият размер на тези силвърстоуни който намирам е 31х10.5 по 15 това не е ли около 265 широчина ?
                        Искам гумата за около два пъти по 30км в събота и неделя и МНОГО КАЛ още толкова за да сме по точни

                        Коментар


                        • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                          Първоначално публикуван от Warlikeinside Преглед на мнение
                          Привет колеги.Реших и аз да си взема едни Малатеса "кайман" и след съвет с колега от форума реших да взема Silverstone 117 extreme и да ги монтирам на Daihatsu Feroza като имам налични 15 цолови джанти.Проблема е там ,че никъде не отрких размер който да отговаря на моята кола.Тоест 195х80 15 или 205х75 15 или дори 215х70/75. Най-малкият размер на тези силвърстоуни който намирам е 31х10.5 по 15 това не е ли около 265 широчина ?
                          Искам гумата за около два пъти по 30км в събота и неделя и МНОГО КАЛ още толкова за да сме по точни
                          Размерите са по долу:

                          Коментар


                          • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                            То дали е по темата незнам но да питам.Купих 31-ци Силвърстон карам няколко дни ,струва ми се ,че сутрин докато мина 2-3 км тресе джипката и като повървят това тресене изчезва.
                            РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                            0895шест29410 .

                            Коментар


                            • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                              Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                              То дали е по темата незнам но да питам.Купих 31-ци Силвърстон карам няколко дни ,струва ми се ,че сутрин докато мина 2-3 км тресе джипката и като повървят това тресене изчезва.
                              Карай само по черно и в гората и тогава всичко ще е ОК!Ако се мъчиш да ги балансираш става само с прахов баланс!
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                                То че така правим ,така ,ама докато вляза по черно имам и бая асфалт .Забелязах явлението ,а и колега се оплака същото .Карам ги на 2 атм. много ли е малко ли е ,щото са нови ли не знам.И регенерат карах Кайман и други кални гуми само с тези е така.
                                РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                                0895шест29410 .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X