Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гледайте и се учете - как се оправя странично срязване!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гледайте и се учете - как се оправя странично срязване!

    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Важно е да държи.
    B+

    Коментар


    • #3
      Май вече веднъж не е издържало
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        какво ли неправи беднотията...
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #5
          Quadra, абе тва пак в някъв руски колхоз ли го намери? Ма май наще ТКЗС-та са по зле от руските. Та може и да е БГ няма да ме учуди. Поздрави
          ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

          Коментар


          • #6
            Братушките са го снимали, някъде при тях е. Макар че се чудя защо, там тези гуми и до ден днешен не са скъпи или дефицит...за бутилка-две може да си намериш
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              питете защото никога не сте сваляли такава гума от джантата и това е полувината работа, даже една трета, зора е слагането. виждал съм такова нещо на живо не веднъж, това се брои за нормално, прави се да искара кампанията, после тракториста се напива и изтрезнява по средата на другата кампания и така си остава за винаги, докато не го уволнят

              имам много хубави работи, които могат направо от селското стопанство да се приложат в офроуда, но това не е от тях
              drive alive

              Коментар


              • #8
                на мен ми харесва ако работи .има и скъпи тракторни гуми.

                Коментар


                • #9
                  Re: Гледайте и се учете - как се оправя странично срязване!

                  Охааа то по селата спукванията не се оправят с лепенки!А по този начин.Виждал съм как на такава гума дупка се запушва чрез шпилка,две шайби и две гайки.Тракториста каза че така щяло да държи повече отколкото която и да е лепенка
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #10
                    тия гуми са с вътрешна
                    drive alive

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X