Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Я245

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми Я245

    Я-245 са щатните цивилни гуми, и не стават за нищо, освен за самоубийство.
    Ако го караш с различни гуми, ще му счупиш РК от различните теоретични радиуси, нищо че с рулетката излизат еднакво високи. Освен това на 4х4 ще се пребиеш някъде, защото ще зе занесе по-лесно отколкото ако е с еднакви, а после няма да успееш и да го извадиш от занасянето. Включения парттайм не се вади с еднакви гуми, кво остава с различни ...

  • #2
    Я-245 са щатните цивилни гуми, и не стават за нищо, освен за самоубийство.
    Е Стефане недей така, знаеш че имаме всякакви гуми и можем добри сравнения да направим. И да напомня че миналата година Ком-Емине го преминах без никакви проблеми точно с такива гуми. Има и доста свидетели че на много места автомобила минаваше по-добре от доста други машини...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      С горното ми изказване не твърдя че тези гуми са "върха на сладоледа", просто казвам че са си едни нормални стандартни гуми с качества повече от цената им...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        С голи джанти сигурно няма да минеш от никъде ...
        Не рови, не се чисти, не държи на лед, не върви по пясъка, не се изпуска ... Главното и е че струва 50 лева. Колкото за сдаване ...
        Кво няма да измислят хората, да не сложат Я-192 например. Ама те са по 100 лева. И те не държат на лед, на не знам си кво, ама поне в калта са зверове.

        Коментар


        • #5
          Не рови, не се чисти, не държи на лед, не върви по пясъка, не се изпуска ...
          Стефане не е добре да се цитират чужди мнения без лично да си ги проверил. Пак казвам гумата не е върха на сладоледа но е напълно адекватна за предназначението си. За кал е средна, но в никакъв случай лоша, може само да ти припомня малкия траял под връх Ботев, където точно с тези гуми Брат ми постигна малко по-лоши резултати от мен при положение, че знаеш аз с какви гуми бях. Имам и видео материал от друго място и сравнение с други гуми, които потвърждават думите ми. На лед са приемливи, много по-добри от Я192. За пясъка пък си категорично в грешка, края на Ком-Емине беше на плажа и има достатъчно свидетели по въпроса... За изпускането нищо не мога да кажа, защото никога не съм пробвал...

          И така остави ги писанията от разни "разбирачи" че това са абсолютно неизползваеми гуми. Има някаква причина толкова години това да е стандартната заводска гума. И да повторя това, което пиша е мой личен опит, проби и тестове, а не преразкази от трета ръка! И гумите все още са на един от УАЗ-ите на двора, а другите УАЗ-и са обути с разни други модели някои, от които най-добрите в света.
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            Мда. В днешно време пазарът като явление е странен. Така че за достатъчно адекватна оценка на разни неща като че ли се приема вторичния пазар. Та там където хората не разбират от гуми, максималната цена на комплект нови Я-245 е бутилка бира. Хората дълго се молят някой да дойде да ги вземе от някой гараж, и накрая просто ги изхвърлят. Или ги събират на някое далечно пусто място, и от тях правят гумено блато за градски триал.
            Баш па ти да сравняваш едни 1 000 километра с някакви милиони километри на десетки хиляди хора ... Остави тия забавления за новобранците. Пък и аз не исках да обидя човека, ами да го предупредя. Ако мотора не работи нищо няма да стане. Ако се издънят гумите много хора може да пострадат.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X