Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДЖАНТИ ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ ЗА LR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: последен въпрос

    Първоначално публикуван от Радослав Райчев
    Първоначално публикуван от c_gul
    Прочетох "статията на Митко-Фулдов" относно размерите на гумите. Много систенатизирана. Браво.
    Не ми стана ясно само каква е височината на гума 205R16
    Височината е 82, ако няма изрично указана.
    Най-вероятно имате предвид - вискочината, като диаметър на гумата. В такъв случай 29 инча.

    Коментар


    • #17
      взех ги

      Благодаря за съдействието. Питах точно за височината на гумата /82мм/, но недоразумението ме образова. Сега вече знам какви са тези големи инчове / 29", 32" и т.н/. Досега не се бях сетил, а то било "семпло".
      Прясна информация: Взех джантите-стоманени, оригинални, закупени от Мото-пфое, много нови, от Дифендър 6". Не знам дали са карани и един сезон. Цена 300лв./4бр + гайки и бонус секретни гайки с два ключа. Цената е без пазарене. Май който търси намира /важи и в добрия и в лошия случай/.
      Благодаря още веднъж и специално на Yaro.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #18
        Re: взех ги

        Първоначално публикуван от c_gul
        Прясна информация: Взех джантите-стоманени, оригинални, закупени от Мото-пфое, много нови, от Дифендър 6". Не знам дали са карани и един сезон. Цена 300лв./4бр + гайки и бонус секретни гайки с два ключа...
        Цената е изключително добра, ако наистина говорим за 6 инча широка Динфедър-ова джанта. Както писах намират се трудно. Карай си ги с кеф!

        Недостатък на тези джанти е 'лошата вентилация'. Както вероятно си забелязал те почти нямат дупки, но пък това в други случай има своите преимущества.

        Коментар


        • #19
          http://www.dap-inc.com/homeframe.htm
          B+

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X