Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

    Някой знае ли дали този модел се продава в България.
    http://www.bfgoodrichtires.com/overv...-km2/3930.html
    Май само за US пазара е предназначен.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

  • #2
    До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

    Според мен щом ги има в официалния сайт на производителя не би трябвало да са предназначени за разпространение само в САЩ (поне не е отбелязано). За съжаление гамата от размерие е твърде бедна, но са нов продукт , в производство от година и половина, и това може да е причината.
    Ако някой си поръча от вносителя, едвали ще е проблем да му доставят, но се съмнявам да ги имат на склад.

    Коментар


    • #3
      До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

      Засега ги има само в доста големи размери (За джанти 16-ки има само размер 35") така че се съмнявам някой да е внесъл. Съмнявам се, че освен kinex има много други мераклии да слагат кални гуми на джанти 18-20"

      Някъде мярках информация, че от есента на т.г. ще пускат и други размери.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

        Малко мязат на руските Я-192
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • #5
          До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

          Тук казват,че Септември 2008г.ще има и допълнителни размери от производителя,за сега са тези.
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • #6
            До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

            Само в американския сайт ги има. Във всички европейски се предлага само "стария" MUD. А размерите наистина са малко ограничени, но 315/75/16 е един интересен размер за горски патроли, ЧАВДАРЕ
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #7
              До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

              Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
              Само в американския сайт ги има. Във всички европейски се предлага само "стария" MUD. А размерите наистина са малко ограничени, но 315/75/16 е един интересен размер за горски патроли, ЧАВДАРЕ
              Широчки ще му дойдат около 12" , иначе диаметъра не е лош.

              Коментар


              • #8
                До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

                Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                но 315/75/16 е един интересен размер за горски патроли, ЧАВДАРЕ
                Може, ама ако моторът беше 4.2. Иначе 35-ци с ширина 12.50 нямам с какво да въртя.


                П.П. Между другото, не съм много убеден, че тази шарка ще е особено добра в кал. То и в описанието на официалния сайт като че повече се набляга на рок-кроулинг свойствата им.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

                  Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                  Може, ама ако моторът беше 4.2. ...
                  Ти го каза
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #10
                    До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

                    Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                    Може, ама ако моторът беше 4.2. Иначе 35-ци с ширина 12.50 нямам с какво да въртя.


                    П.П. Между другото, не съм много убеден, че тази шарка ще е особено добра в кал. То и в описанието на официалния сайт като че повече се набляга на рок-кроулинг свойствата им.
                    С по-бавни диференциали си решаваш проблема. За Патрула има, и ще си върти 35-ците без проблеми. Само не знам дали с ширина над 11,5" няма да опират в носачите?

                    Коментар


                    • #11
                      До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

                      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                      Ти го каза
                      И що да не го кажа. С 33-ките в гората по-често карам на бавни. Ми не стига този мотор - факт.
                      Чакай да го видя колко ще оцелее на сегашната експлоатация, пък ще го мисля ...


                      Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                      С по-бавни диференциали си решаваш проблема. За Патрула има, и ще си върти 35-ците без проблеми. Само не знам дали с ширина над 11,5" няма да опират в носачите?
                      Това също е вариант, който заслужава сериозно обмисляне.
                      Иначе не ща прекалено широки гуми не само заради двигателя. И без това съм достатъчно широк, та да има нужда да се разширявам повече.
                      Хората минават по мостчетата, а аз - покрай тях ...
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 21-05-08, 22:50. Причина: печатна грешка
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

                        Определено "по-бавните" диференциали вършат работа. С промяната на предавателното число Дифендара усеща 35-ците , като "щатни" . Препоръчвам го на всеки, който възнамерява да сложи гуми с диаметър значително по-голям от фабрично предвидения.

                        Коментар


                        • #13
                          До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

                          Има и големи размери...
                          Виж моята обява за същото на 18 цола...

                          Коментар


                          • #14
                            До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

                            Извинявам се ако съм закъснял с отговорът си понеже темата е доста старичка ( но признавам си не изчетох старателно всички коментари )
                            Искам само да споделя, че и на нашия пазар вече има този нов модел Mud-Terrain T/A® KM2 и цената не му е много по различна от стария 31х10,5х15 = 265лв/бр.
                            Само че още не съм срещал коментари за тази гума и нямам наблюдение как ще се справя с калта и камънака
                            www.4x4Trips.bg

                            Коментар


                            • #15
                              До: BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM2

                              Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
                              Определено "по-бавните" диференциали вършат работа. С промяната на предавателното число Дифендара усеща 35-ците , като "щатни" . Препоръчвам го на всеки, който възнамерява да сложи гуми с диаметър значително по-голям от фабрично предвидения.
                              С какво предавателно число са ''по-бавните''дифове
                              "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                              Кольо.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X