Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми CST by Maxxis

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гуми CST by Maxxis

    Интересна гума с интересен размер, както и добра цена. Интересно ми е как ще се държат спрямо силвърстоуна. Някой знае ли колко са високи и тежки силвърстоун 35/11.5/16 ?


    Коментар


    • #17
      От: Гуми CST by Maxxis

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MT 117 Xtreme.jpg
Прегледи:1
Размер:101.4 КБ
ID:5802092
      Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

      www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

      Коментар


      • #18
        От: Гуми CST by Maxxis

        Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
        Интересна гума с интересен размер, както и добра цена. Интересно ми е как ще се държат спрямо силвърстоуна. Някой знае ли колко са високи и тежки силвърстоун 35/11.5/16 ?
        По-евтино ще струва,проверих го това. И самата гума била по лека,както и по-работеща,това ми обясниха от сайта Е 4х4.bg

        Коментар


        • #19
          От: Гуми CST by Maxxis

          Аз лично съм много доволен от силвърстоун 35х11.5х16 ,много лека гума за размера си, но тази зима ще им е последна и се оглеждам за нещо ново от чисто любопитство. Тази изглежда обещаващо, ще чакам отзиви с нетърпение.


          Коментар


          • #20
            От: Гуми CST by Maxxis

            Поръчах си въпросните гуми в размер 35х10.5х16,според продавача- високи 89см, което ги прави по-високи от 36х12.5х16. Трябваше днес да са тук, но ще останат за понеделник. Ще ги измеря лично и ще споделя действително каква е височината.


            Коментар


            • #21
              От: Гуми CST by Maxxis

              Някакво развите по темата има ли? Аз също съм се вгледал в тях и незнам как са спрямо силвърите.

              Коментар


              • #22
                От: Гуми CST by Maxxis

                Първоначално публикуван от dorian Преглед на мнение
                Някакво развите по темата има ли? Аз също съм се вгледал в тях и незнам как са спрямо силвърите.
                На светлинни години са в плюс спрямо Силвърстоните .
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • #23
                  От: Гуми CST by Maxxis

                  35х10.5х16 бяха супер. Другата седмица чакам 36х12.5х16


                  Коментар


                  • #24
                    От: Гуми CST by Maxxis

                    Не знам на асфалт дали заминават бързо. Но са по тихи от силвърите.

                    Коментар


                    • #25
                      Повдигам темата.

                      Забелязвам въпросните гуми все по често по разни джипки. Към днешна дата какви са отзивите - шум, баланс, тегло, износване, поведение на различни терене?
                      Кои са актуалните канали за доставка (магазини)? Т.е. къде е далаверата с цените

                      Предполагма в тази тема е обсъждан модела CL-18 https://www.csttires.com/int/tires/auto/?type=suv защото поне него го откривам в цитираните размери.
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #26
                        Как са размерите на 15 цоловите. Интересува ме 35 12.5 r15 дали е 35ца или малее.
                        Defender 110
                        Wrangler YJ на трупчета

                        Коментар


                        • #27
                          На 1.2 атм. монтирана на 10j джанта 86см. по веритикал и 87 по хоризонтал.
                          Сузуки Самурай-старт от скрапа
                          0885192667

                          Коментар


                          • #28
                            Интересувам се от 36.12,5.15
                            Въпросът ми е как са на кал и сухо, на сух и мокър асфалт, шума как е, износване?
                            Всякъкви впечатления ще са интересни!

                            Коментар


                            • #29
                              Някой с впечатления, без значение за АТ или МТ модела ? И аз ги забелязвам все по-често, но липсват отзиви в нета като цяло...
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар


                              • #30
                                Карам МТ 35/12,5/15 та накратко: в кал държат и вадят много добре, на мокър асвалт като подадеш газ и задницата тръгва настрани( на сух са добре), на утъпкан сняг в града не стават, доста шумни са на дълъг път. Монтирани са на 10 инча джанта и се карат на Сузуки Самурай. За мен лично са добра МТ гума, сравнявам ги с разни регенерати, които съм карал и със Super Swamper LTB.
                                Сузуки Самурай-старт от скрапа
                                0885192667

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X