Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Silverstone Sport МТ117 налягане ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Silverstone Sport МТ117 налягане ?

    Доста ми тръскат 35-ци са,но над 45км/ч е невъзможна скорост.Сега са на около1.6 бара,на 1.0 ли да ги спусна,ще омекнат ли малко ?
    То хубаво чиляк да дава кинти за нови гуми,ама не вярвах ,че такова чудо ще са .
    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

    0895шест29410 .

  • #2
    От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

    Леле мале, ама това са доста тежки гуми и с грайфер цели буци гума, това чудо е само за в гората, ако си с по-тясна джанта 8j, не би трябвало да имаш проблем на 1 атм., но друг е въпроса дали ще се подобри скоростта и комфорта, силно се съмнявам, това на каква джипка е?

    Коментар


    • #3
      От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

      На 45 да тресат-не ми се вярва да е от гумите. Вярно-35 си е бая гума, ама на 45 пък...
      А Спорта Павка, не е като Екстрема, доста по-миловидна гума си е, не е като да има буци гума по периферията.

      Прес-джантите карал ли си ги и преди, да не би те да са нещо криви? И на мен 33-те ми тресат на 50-60, ама е от джантите, знам го.
      Има нещо нередно в цялата ситуация, чак пък при 45 да почват да тресат...
      И не, с понижаване на налягането няма да се оправи, само ще износиш гумите по-бързо(ако караш по асфалта с тях).
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

        Почвам да го ровя ,кормилен демфер амове,предница и т.н. Иначе джантите са от колата ми 7.5J Трудно се намират за РР джанти широки и с малко ЕТ.
        Гумите са нови ,джантите на конец .
        РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

        0895шест29410 .

        Коментар


        • #5
          От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

          А аз мислех че само руските гуми са криви и не могат да се балансират http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=199631
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • #6
            От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

            Тези и като са балансирани пак тресат. Стъпваш от грайфер на грайфер.

            Коментар


            • #7
              Silverstone Sport МТ117 налягане ?

              Абе кой балансира такива гуми бе луди ли сте? Хахаха
              Гумата не е крива ало професорите. Как смятате, че се държи на пътя с тия грайфери. Колегата ви го каза. Стъпва от грайфер на грайфер.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Коментар


              • #8
                От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                Ако ще и през грайфер да стъпва пак не тресе
                И си се балансира като пич даже и регенерата
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                  35" Sport няма. Аз с Вранглера с 285/75 R16 спокойно си минах 650-700 км. асфалт със скорост 100-110 км/ч. Тресе и бучи като всяка кална гума. Търси си проблема другаде.
                  99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                  It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                    Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
                    35" Sport няма. Аз с Вранглера с 285/75 R16 спокойно си минах 650-700 км. асфалт със скорост 100-110 км/ч. Тресе и бучи като всяка кална гума. Търси си проблема другаде.
                    А какво значи да си търся проблема другаде ,че не разбрах ? Размера е 285/85/16 ,кО не е 35 не знам,калкулатора значи лъже .

                    Днес свалих ,разпробих и налях кормилния демфер с около300мл масло 80в90.Промяна има скороста се вдигна с около7-8 км/ч .Тоест на 50-53 км/ч волана започва да се тресе яко .
                    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                    0895шест29410 .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                      Демпфер и лош баланс
                      Вземи си от праховия
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                        Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                        А какво значи да си търся проблема другаде ,че не разбрах ? Размера е 285/85/16 ,кО не е 35 не знам,калкулатора значи лъже .

                        Днес свалих ,разпробих и налях кормилния демфер с около300мл масло 80в90.Промяна има скороста се вдигна с около7-8 км/ч .Тоест на 50-53 км/ч волана започва да се тресе яко .
                        Ми дай още малко газ де!
                        Аз имам 33-ки ама Extreme, само дето изобщо не си правихме труда да ги балансираме - същата ситуация - с 40-60 км/ч тресе яко. На 80-90 км/ч тресенето се успокоява, но... за сметка на шума

                        По темата: Надуй ги на 2 бара и ще тресат по-малко, но и ще спират по-лошо.
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                          Гумите първо трябва се балансират и ако още има шими, се търси друга причина.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                            СИЛВЪРСТОНА имам чувството, че като стои цяла вечер и придобива формата на ,, яйце". Първите десет- петнадесет километра тресе здраво, особено при ниска скорост, после се оправя / може би гумата ,,омеква"/. Говоря за СИЛВЪРСТОН екстрем.
                            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                            Стефан Арзатов

                            Коментар


                            • #15
                              От: Silverstone Sport МТ117 налягане ?

                              Напълно възможно.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X