Обява

Свий
Няма добавени обяви.

китайски МТ гуми CF3000 MT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Деси и Шуши в Бисрица.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • Първоначално публикуван от X TARGET Преглед на мнение
      От къде да си купя гуми Roadcruza ra1100, 235/75/15 че тук няма: http://4x4gumi.bg
      Благодаря!
      В Гугъл излиза още една фирма MD Commerce, както и в Пазарлък.ком излиза някакъв търговец от Бургас, който ги предлага.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • MD Commerce е на Десо и Шуши. Директни вносители са и винаги имат на склад.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • Първоначално публикуван от X TARGET Преглед на мнение
          От къде да си купя гуми Roadcruza ra1100, 235/75/15 че тук няма: http://4x4gumi.bg
          Благодаря!
          Ако искаш ми звънни по телефона малко по късно,ще ти дам телефона на човека...
          0887178017 Това е телефона ,имам още три номера,но това е човека който ги разнася по адреси...ако има нещо звънкай,не му помня името,визитката ми е някъде в колата.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • Благодаря !
            Днес говорих с един човек по телефона и ми обеща че в понеделник ще ми ги прати по "Еконт"
            Ако нещо се обърка ще се възползувам от предложението.
            Още веднъж Благодарско !!!

            Коментар


            • Здравейте колеги.Интересува ме кой от двата варианта бихте ми препоръчали за лов и лек любителски off road в равнинни части с доста лепкава кал и сняг ,като се има предвид ,че джипа се кара и в градски условия ежедневно.
              ROADCRUZA RA3200 или Unigrip Road Force M/T ценово гледам ,че са почти еднакви.Ако някой е карал нека даде мнение за отъпкан сняг и кал.Благодаря ви предварително.

              Коментар


              • Не съм карал нито с едните, нито с другите. Чел съм сравнения точно за тях при руснаците и се справят горе-долу еднакво.

                Но ще те посъветвам да прозвъниш по търговците и да видиш къде и от кои има налични в търсения от теб размер.

                Из нета има поне 5-6 фирми, които ги предлагат. Аз поне от месец търся RA1100, но не намерих в търсения от мен размер, при никой. А навсякъде по сайтовете пише, че са налични.

                Фирма Хелиос - Севлиево са вносител и ми бяха обещали да ми запазят един комплект, като пристигне нова доставка. Завчера са вкарали контейнер и днес ми бяха пратили 4 бр, но за съжаление по погрешка са ми пратили RA3200. Доста се зачудих, но накрая отказах поръчката. Разбрахме се във Вторник да ми доставят правилните.
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • Аз ще търсся 215 /75 R15.Мися ,че от този масов размер би трябвало да има.Но в понеделник ще ги прозвъня.А в интернет има много клипчета и на двете гуми и найстина нямат голяма разлика в поведението.Явно ще е каквото има накрая.

                  Коментар


                  • Готов! Сложени вчера,roadcruza 3200, изпробвани днес в средна кал, много съм доволен, добре тръгва, добре спира, шум до 80-100 нормален, поне на мен не ми е натрапчив, но от 110 нагоре ме дразни! Това ще е решението за времето от октомври до март ако издържат!Чакам свинската кал и снега. За сега толко.
                    п.п. Сега търся джанти лети 16",6x139.7,6-6 1/2 J , с ЕТ от 0 до +30 макс.
                    Последно редактирано от svjokera; 22-12-19, 23:00.
                    Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                    Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                    Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                    Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                    Коментар


                    • hunter vl
                      hunter vl коментира
                      Редактиране на коментар
                      235/85/16 ли сложи ,колко са реално високи ,с рулетката ?И последно 7jджанти широки ли им идват?
                      Пп сори ,че само въпроси.

                  • Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
                    Готов! Сложени вчера,roadcruza 3200, изпробвани днес в средна кал, много съм доволен, добре тръгва, добре спира, шум до 80-100 нормален, поне на мен не ми е натрапчив, но от 110 нагоре ме дразни! Това ще е решението за времето от октомври до март ако издържат!Чакам свинската кал и снега. За сега толко.
                    п.п. Сега търся джанти лети 16",6x139.7,6-6 1/2 J , с ЕТ от 0 до +30 макс.
                    235/85/16 ли сложи ,колко са реално високи ,с рулетката ?И последно 7jджанти широки ли им идват?
                    Пп сори ,че само въпроси.
                    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                    Кольо.

                    Коментар


                    • 7 ще им дойдат точно, но аз нямам такива и ги сложих на тези които са 6 и са от някакъв нисан ,който всъщност искам да заменя с малко по широки, ще ги мерна и ще напиша колко е висока. Премерих обаче разстоянието от най-високата част на калника до земята точно 1 метър!
                      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                      Коментар


                      • Да 235/85/16 е размера и на 1.8 напомпани на 6 инча джанти са 78-9 см високи. Ти хайлукс ли имаш ,че искам да питам нещо някой с такъв пикап..
                        Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                        Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                        Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                        Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                        Коментар


                        • Не ,Навара д22 но по страта 2.5 103кс.Есента я взех и искам да я понадигна и да и метна едни гумета около 80те сантиметра.Само че дилемата ми е 235/85 или 265/75 16ки.Като предназначениетои е предимно за лов и едни ремонти по селска къща.
                          "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                          Кольо.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
                            7 ще им дойдат точно, но аз нямам такива и ги сложих на тези които са 6 и са от някакъв нисан ,който всъщност искам да заменя с малко по широки!
                            Фронтеровите 16 ки са 7инчови всичките и се намират на прилични пари ,но са малко по прибрани Ет 37 .Въпреки че няколко години карах Маверик-Терано с тях и не съм имал проблеми със стабилноста.
                            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                            Кольо.

                            Коментар


                            • Аз зимата го ползвам със същото предназначение и за това заложих на тясна и висока гума 235/85/16 ,и не съжалявам . Лятото го слагам на по ниски и широки 31/10.5/15 и пак не съжалявам, много съм доволен от тези китайците наистина.
                              Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                              Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                              Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                              Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                              Коментар


                              • hunter vl
                                hunter vl коментира
                                Редактиране на коментар
                                Ще черпя за инфото

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X