Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

    Аз бих ти предложил гуми Нокиан https://www.nokiantyres.com/summer-t...kian-line-suv/ за един сезон до момента считам че доста добре се справят.

    Коментар


    • #32
      От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

      Колеги, днес взех решение и бегом към "Диана гуми" и си избрах - MICHELIN Latitude Cross | 4x4 & SUV Tyres: Made in France DOT 2016

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1263.jpg
Прегледи:2
Размер:93.5 КБ
ID:5715461


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1264.jpg
Прегледи:2
Размер:138.9 КБ
ID:5715462


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1266.JPG
Прегледи:1
Размер:286.0 КБ
ID:5715463



      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1268.JPG
Прегледи:2
Размер:304.5 КБ
ID:5715464


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1267.JPG
Прегледи:2
Размер:375.6 КБ
ID:5715465


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_12691.JPG
Прегледи:2
Размер:265.5 КБ
ID:5715466



      Веднага ги тествах, невероятно безшумни, идеално спират, тествах ги за много кратко до 160 км/ч, усещането е че все едно карам с 70 км/ч, изобщо не се усеща че се движа с такава скорост, гумите с хубава отстъпка ми стъпи на 1055лв с включени, нови къси вентили, прецизен баланс и монтаж-демонтаж на старите гуми, благодаря за съветите ви колеги

      Коментар


      • #33
        Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

        Честито, много хубави гуми си избрал. По мое мнение ще са по добри от скорпиона. Винаги съм пропускал мишелин заради цента.

        Коментар


        • #34
          От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          Колеги, днес взех решение и бегом към "Диана гуми" и си избрах - MICHELIN Latitude Cross | 4x4 & SUV Tyres: Made in France DOT 2016
          Мисля, че си направил добър избор. Честито! С това няма да те бъде страх да не станеш за резил и извън пътя.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #35
            От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

            Благодаря ви колеги, за пожеланията

            Коментар


            • #36
              От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

              Апа според мен това са най-безсмислените гуми за Фронтера и доста далеч от пъроначалните изисквания на аФтУра на темата! Иначе успех и много безаварийни километри!
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #37
                От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                Апа според мен това са най-безсмислените гуми за Фронтера и доста далеч от пъроначалните изисквания на аФтУра на темата! Иначе успех и много безаварийни километри!
                При теста с висока скорост, установих че са много тихи и в комбинация с хубавата кросс шарка, много съм доволен, не съжалявам изобщо за отличния ми избор

                Коментар


                • #38
                  От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                  Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                  При теста с висока скорост, установих че са много тихи и в комбинация с хубавата кросс шарка, много съм доволен, не съжалявам изобщо за отличния ми избор
                  Това е най-важното! Просто, ако не беше тръгнал с категоричното "чисто асфалтова гума" щяхме да съкратим темата значително. Дано да е полезна за следващият засилил се да слада на парт тайм кола "чисто асфалтова гума"
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                    Видът им леко заблуждава. Добра асфалтова гума, показваща завидно поведение при висока скорост.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                      Честито ! Надявам се това да не е краят на темата , а да споделиш и впечатления с експлоатацията и времето как влияе на свойствата и характеристиките им ! Дано бебето оцениплотложеното усилие !

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        Видът им леко заблуждава. Добра асфалтова гума, показваща завидно поведение при висока скорост.
                        Шарката мяза на всесезонна или АТ. Но в сайта на производителя си я водят лятна (е, дават я, че става от март до ноември) и шосейна. Във всеки случай за джиповидна кола са за предпочитане от тези, в поста на Тедо по-горе. Дето се казва, поне повече ще й отиват.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Шарката мяза на всесезонна или АТ. Но в сайта на производителя си я водят лятна (е, дават я, че става от март до ноември) и шосейна. Във всеки случай за джиповидна кола са за предпочитане от тези, в поста на Тедо по-горе. Дето се казва, поне повече ще й отиват.
                          Шарката леко ме разколеба и мен, но нямах много време за избор. Отвори ми се спешно дълъг път, в гумаджийницата, в която ползувам отстъпка със златна карта от Ментел друга гума с моя размер нямаха, а и по другите фирми и сайтове моят размер- шосейка си е рядко срещана. Оттам- насетне започнаха изненадите, като болшинството бяха приятни. Известен недостатък е, че тази шарка събира доста камъчета по пътя, които в 1-2 случая бяха толкоз едри, че ме доведоха до усещане за дисбаланс при по- висока скорост и с моя чувствителен волан и китка. Е, на отворен прозорец чуваш първо тропането.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                            Нова тема : " Мека китка търси меки гуми !"

                            Коментар


                            • #44
                              От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Срамота е на "Фронтера" да се слагат "пистарки" и зорлем да я правиш паркетник, каквато тя (за добро) не е. Ама човекът е имал вече такава и си решава сам. Но-о-о-о бас ловя, че не след дълго ще четем тука обява "продавам супер-дупер-шосейни гуми"

                              В този форум един твърди , че Фронтерата не било "джип" . Друг твърди , че не е и СУВ . Чувал съм и мнения , че било "повдигната лека кола" . Отделно дето "фабрично излизало с ръжда" ( то нали , Опел все пак ).

                              Ко`й туй нещу Фронтера аджаба ?!Бааа го , вече съвсем се объркАх !
                              Аз вече осма гОдина само наливам масло и тунджа и карам ....

                              ПС. Гагич , а ти па си изгубил баса предварително .
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                В този форум един твърди , че Фронтерата не било "джип" . Друг твърди , че не е и СУВ . Чувал съм и мнения , че било "повдигната лека кола" . Отделно дето "фабрично излизало с ръжда" ( то нали , Опел все пак ).

                                Ко`й туй нещу Фронтера аджаба ?!Бааа го , вече съвсем се объркАх !
                                Аз вече осма гОдина само наливам масло и тунджа и карам ....

                                ПС. Гагич , а ти па си изгубил баса предварително .
                                Аз влизах партия на Гагич за баса за гумите, ноо колегата ни финтира и си купи АТ гуми, които определено повече се вписват в идеята на Фронтерата!
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X