Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cooper Discoverer a/t3 или Goodyear Wrangler DuraTrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Cooper Discoverer a/t3 или Goodyear Wrangler DuraTrac

    Нов упдейт,

    След новия снеговалеж и доста ново инфо.

    В Търново понаваля и си имахме в неделя 40-45см. (реални) сняг.

    Та гумите в тези условия свалени на 1,8 вървяха като на първомайска манифестация. Цяла неделя дърпах хора напред назад. Държат се на пресен мокър сняг направо изумително добре.

    Където нормалните коли превъртаха и веднага го заледяваха Купара си вървеше добре, това може би заради теглото на джипа.

    Вчера и оня ден покарах и по поляните, тука нещата не са розови в момента снега е около 35-40см но е слегнал. Наложи се да сваля налягането на 1,3 и пак искат повечко въртене. Трудно поддържам курса, когато е със скорост над 40-50 си ходи на където иска завоите са дълги.... ама дъъъълги все едно че карам титаник , това може би заради тракшъна на предния мост. Но държа да кажа че никаде не спрях дори и изкачвания леки си ги направи.

    От два дена вече улиците имат доста ледени участъци, и гумата все още спира но с внимателно каране не е опасна но си трябва внимание.

    Като цяло съм много доволен от поведението на "всеможещата" агресивна АТ гума.

    Но не знам как би се държала на парт таим машина, по-скоро не бих я ползвал там.

    От тази сутрин съм на градско налягане 2,0 бара и ми прави впечатление че се опитва да превърта някое от предните колела при потегляне рязко (включва се тракшъна за миг).

    На Търновските скидпадове (такова кръгови) на сухо се движа с около 65-70 преди да започне да поднася, сега на кишопъсъкосоления асфалт, това упражнение става с около 40км/ч.

    За спирането спира АБС-а има доста работа, но със скоростите си намаля и подържа курса доста добре.

    И само за сравнение в Неделя дърпах КИЯ спортидж от тея 2005-та със нови зимни гуми, тя се окопаваше много бързо и и беше трудно да излезе от дълбокия сняг но на утъпканото вече вървеше прилично, но за пряспата и помогнах иначе щеше да излезе и сама ама след 15 минути напред назад (всички ни мързи да хванем лопатите )

    Продължавам да съм доволен от гумите като просто имам едно на ум.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X