Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият модел BFGoodrich All-Teрrain A/T KO2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Новият модел BFGoodrich All-Teрrain A/T KO2

    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
    "стария модел" купуван преди 2 години има същият символ ...
    Не на всички размери.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      От: Новият модел BFGoodrich All-Teрrain A/T KO2

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Не на всички размери.
      Възможно. На моите в размер 265/70/17 го има. Ако няма символа но има означение S (сняг) не е ли същото ?
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #18
        От: Новият модел BFGoodrich All-Teрrain A/T KO2

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        ... Ако няма символа но има означение S (сняг) не е ли същото ?
        Не е. M+S практически не означава почти нищо.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          От: Новият модел BFGoodrich All-Teрrain A/T KO2

          Каучука на стария модел много бързо старее това мисля, че му е основния проблем. Аз по-рано карах с Дженерал Грабър АТ2, които на сняг долу горе се представят прилично и вършат работа. А мой приятел на фронтерата за зимни гуми по съвет на "специалисти" си беше купил BFGoodrich All-Teрrain A/T. Караше ги и още ги кара само зимния сезон. Но пътното им поведение беше много лошо, вършат работа само на мек, неутъпкан сняг. Преди 2 -3 год. грабър също пуснаха нов модел АТ. Но вече са повече асвалтово ориентирани и на кал и трева изобщо не вършат работа. Гледах 1 WJ на Шуменското състезание не можеше да тръгне по почти равна поляна, кална, но още неразорана. Така, че и за новия BFGoodrich All-Teрrain A/T докато не се пробва и няма отзиви на ползватели нищо не може да се каже.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            От: Новият модел BFGoodrich All-Teрrain A/T KO2

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Каучука на стария модел много бързо старее това мисля, че му е основния проблем. Аз по-рано карах с Дженерал Грабър АТ2, които на сняг долу горе се представят прилично и вършат работа. А мой приятел на фронтерата за зимни гуми по съвет на "специалисти" си беше купил BFGoodrich All-Teрrain A/T. Караше ги и още ги кара само зимния сезон. Но пътното им поведение беше много лошо, вършат работа само на мек, неутъпкан сняг. Преди 2 -3 год. грабър също пуснаха нов модел АТ. Но вече са повече асвалтово ориентирани и на кал и трева изобщо не вършат работа. Гледах 1 WJ на Шуменското състезание не можеше да тръгне по почти равна поляна, кална, но още неразорана. Така, че и за новия BFGoodrich All-Teрrain A/T докато не се пробва и няма отзиви на ползватели нищо не може да се каже.
            Зависи от карача и возилото Аз пък точно Грабъра ги разкарах заради свинско поведение (особено зимата) и пак се върнах на Гудрич. Много по-доволен
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X