Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за гуми Пирели Скорпион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за гуми Пирели Скорпион

    Здравейте,
    Карам Самурай SJ413, за риболов, излети и лов. Попаднаха ми малко по-големи гуми от монтираните Dunlop 195/75/15, а именно Pirelli Scorpion S/T 215/80/15.
    Пирели са втора ръка, искат им 250 лв, 2004 г.
    Как се държат на кал и сняг?
    Имат малко по-дълбок грайфер от качените, дошли с джипката. Въпроса е дали да се отива на втора ръка гуми или да се изкихат 6-700 лв за нови.
    И да ползвам темата, има ли показано някъде как се вдига с хай джек, къде се закрепва, оргин. детайли ли се правят? Ми може да е смешно , но не зная.
    Поздрави!
    LZ1AIV

  • #2
    До: Питане за гуми Пирели Скорпион

    просто не се сдържах да копи-пейстна "информацията" от сайта на вносителите...

    Информация за гумата:
    Технологичен баланс:
    Ако off-road автомобилът е синоним на свободата, Pirelli Scorpion е задължително средство за използването му, независимо от терена.
    Гуми за всякакви цели, проектирани както за асфалт, така и за off-road, даващи сигурност и надеждност от най-високо ниво.

    Последните технологии:
    Като квинтесенция на специфичната SUV и 4х4 технология на Pirelli, Scorpion S/T е изключителна нископрофилна гума, проектирана за най-новото поколение автомобили 4х4. Комбинирано с отлично управление, тази гума е идеална за високоскоростно шофиране. При off-road условия Scorpion S/T осигурява превъзходно сцепление и изключителна маневреност, дори и на сняг.

    • 4 надлъжни улея и подсилени странични зони -> Подобрено отводняване, за да се избегне аквапланинг. Отлично управление на асфалт.
    • Напречни блокове -> По-добро спиране на сухи и мокри пътища. Превъзходно сцепление на мокра трева, кал и сняг.
    • Специален състав на протектора и дефазирано разположени блокове -> Подобряване на комфорта при движение и намален шум.
    • Стабилна контактна повърхност -> Добро управление на пътя и бърза реакция.
    • Скоростни индекси "S-T-H" -> Отговаря на изискванията за мощност на съвременните автомобили.


    Ако наистина са с добър грайфер, може би си заслужава да ги вземеш... Но за мен това са всесезонни шосейни гуми...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      До: Питане за гуми Пирели Скорпион

      Провери цените на Пирели в "Диана", доста прилични са. Мисля, че цената на чисто новите е много близо до тази, която ти предлагат за втора ръка. Преди месец се интересувах за 16-ки и цената им беше като на BFG-M/T (най-добрата цена за "кална" гума). Следователно това ме кара да си мисля, че е възможно и другите видове гуми на Пирели да не са скъпи.

      Коментар


      • #4
        До: Питане за гуми Пирели Скорпион

        Даа, определено не става дума за "шосейно" каране а по-скоро за "без" такова.
        Благодаря.
        LZ1AIV

        Коментар


        • #5
          До: Питане за гуми Пирели Скорпион

          Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
          Провери цените на Пирели в "Диана", доста прилични са. Мисля, че цената на чисто новите е много близо до тази, която ти предлагат за втора ръка...
          не са по-евтини от 150лв/бр... а втората ръка 250 за 4-те...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X