Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всесезонни за мерцедес 17'

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Всесезонни за мерцедес 17'

    Здравейте,
    интересувам се от компетентно мнение за гуми. Майка ми кара мерцедес Б-класа (w245) и върти около 800км годишно. Сега е с осемгодишни летни и зимни гуми (които за нищо не стават, въпреки че изглеждат като нови) и се опитвам с баща ми да намерим подходящи всесезонни. Намерихме Goodyear Vector 4seasons, но са 225/45 р17. Джантите са стандартните за модела 7х17, а щатните гуми са 215/45 р17 (този размер излизат само едни гуми - нексен или нещо подобно и не вдъхват доверие)... Освен това колата се води със "спортен пакет" и предполагам че е по-ниска от стандартната.

    След това словоизлияние и въпросът - ще влезнат ли 225/45 р17 първо на джантите, а след това - дали ще влезне гумата с джантата без да опира в калниците?
    "That is not dead which can eternal lie,
    And with strange aeons even death may die."
    ~H. P. Lovecraft

  • #2
    От: Всесезонни за мерцедес 17'

    На автогуми и barzgumve имаш поне 5-6 различни марки всесезонни гуми с оригиналния размер. Предполагам и на други места ще има. Защо просто не разшириш кръга на потенциалните продавачи?

    Коментар


    • #3
      От: Всесезонни за мерцедес 17'

      Баща ми днес като си е сменял гумите, е говорил с един много добър гумаджия и са му казали, че гумите ще се съберат, да ги купува... Като има развитие, ще докладвам, колкото и уникален случай да е конкретния...
      "That is not dead which can eternal lie,
      And with strange aeons even death may die."
      ~H. P. Lovecraft

      Коментар


      • #4
        От: Всесезонни за мерцедес 17'

        http://www.avtogumi.bg/oscommerce/
        Тук има калкулатор. Според него може да сложиш размера, който ти искаш.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X