Обява

Свий
Няма добавени обяви.

какви гуми ми трябват

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • какви гуми ми трябват

    Здравейте!Аз съм нов във форума и не знам точно каде трябваше да публикувам моят Вапрос и се Извинявам за което а той е;Взехси Витара ФатБой и незнам кви гуми да слагам за зимата,защото джантите са много широки в момента е с гуми 255/60/15 -пробвах 235/75/15 Бф Алл Терен но ми опира при завой в пластмасовия праг и много близко минава до ламарината зад педалите,а аз главно щте я ползвам за патуване да село кадето много навява и вали сняг?ако има някои такива гуми като за мен сащо да пише.Благодаря Прдварително!

  • #2
    От: какви гуми ми трябват

    Колега 235/75/15 са 47мм по голям диаметър от тези които ползваш в момента, за това ти опират.Имаш няколко варианта и ти трябва да си решиш ако искаш да са с широчина 235 то трябва да са на 60 височина, че нещо не намирам да се предлагат на 65 /тези на 65 са същия диаметър като тези с които караш/другия вариант е да минеш на по тесни гуми и така.

    Коментар


    • #3
      От: какви гуми ми трябват

      Здравей и добре дошъл във форума. Фат Бой е много красив, но не толкова практичен . На нормална Витара с пластмасови вежди - нормални гуми с нормални джанти стоят смешно, а какво остава за тези големи твои Вежди. Сигурно ще изглежда като Хамър качен на товарен вагон на теснолинейка . Твоите джанти трябва да са 10-ки и -40 ЕТ. Дори и 255/60/15 са тесния вариант. За тази кола и такива джанти си трябват 295 гуми. За зимна гума си трябва по тесничка, но пак на изнесена джанта за да не е толкова грозно. Примерно 8-инча джанта -40 ЕТ. желязна. Гумите 205 или 225 мах. на 70 за да не ти закачат и откъртят нещо по колата. Ако решиш да я повдигаш може и по големи. При мен има едни зимни 205/70/15 BFGoodrich Winter Slalom "като" нови и имам 8-ци -40 железни с летни гуми. Ако имаш интерес, мога да ти ги сглобя. Не знам от къде си. Ако си около София може да ги видиш на живо. Тел. ми е в подписа.
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • #4
        От: какви гуми ми трябват

        Да Колега.
        Смятахги на калкулатора но ме интересува най-удачния и ефтин вариАнт.
        Искам по тесния Вариянт за да Гази Добре в Снега, и за Повдигане мисля но все пак е свЪрзано всичко с финансите и така.
        Ако имаш някАви снимки да пуснеш ще съм благодарен.
        Благодаря за Вниманието!
        Аз съм от Другия Край на Българияг. Варненско гр.Провадия.

        Коментар


        • #5
          От: какви гуми ми трябват

          Здравейте, най-вероятно си с джанти 8ж и ет-25, надали е с по-големи, щом е с тези гуми. Можеш да сложиш 225/70/15 олтериан на гудрич или на генерал грабер ат2, аз съм карал с вторите без лифт на толкова големи джанти без да опира никъде, ако идваш към Варна през уикендите звънни ми на телефона в Подписа да я видя

          Коментар


          • #6
            От: какви гуми ми трябват

            Първоначално публикуван от diman84 Преглед на мнение
            Да Колега.
            Смятахги на калкулатора но ме интересува най-удачния и ефтин вариАнт.
            Искам по тесния Вариянт за да Гази Добре в Снега, и за Повдигане мисля но все пак е свЪрзано всичко с финансите и така.
            Ако имаш някАви снимки да пуснеш ще съм благодарен.
            Благодаря за Вниманието!
            Аз съм от Другия Край на Българияг. Варненско гр.Провадия.
            Остави Другото Ама Стига С Тия Главни Букви Шо Ма Са Искривиа Дзъркелите
            Grand Cherokee WJ 4.7 V8
            Това е положението.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X