Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор между TOYO OPEN COUNTRY A/T или FALKEN WP/AT 215/75/15

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор между TOYO OPEN COUNTRY A/T или FALKEN WP/AT 215/75/15

    Аман от разбиратори с огромен Гугъл-опит !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Избор между TOYO OPEN COUNTRY A/T или FALKEN WP/AT 215/75/15

      Хей Джо - като ти е любим би трябвало да си запознат колко вдига на 6-та, е моята вдига повече. А спирачките са по големи, но какво да ти обяснявам, ти си го знаеш. Бюджета на колата е повече от колкото си представяш. Давай газ в гората и това е, пък аз ще се срамувам.
      O888 749-O86
      C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
      NC 750

      Коментар


      • #18
        От: Избор между TOYO OPEN COUNTRY A/T или FALKEN WP/AT 215/75/15

        Въпроса ми е конкретно към теб, щото се изказваш разбиращо !

        Като "Бюджета на колата е повече от колкото си представяш." с какъв размер, марка и модел гуми си, и колко "праиш" на 6-та ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          От: Избор между TOYO OPEN COUNTRY A/T или FALKEN WP/AT 215/75/15

          И аз съм с Тойо АТ на паркетника - от две години. Първо бяха на П38-ка, са са на Диското. Нямам забележки, а съм карал и в дълбок сняг, но предимно по хасфалта.
          Сега съм без АБС и на малкият сняг, дето падна, както и на мокро, ако прекалиш със спирачката се лизгат.

          Не взимай мнението ми за меродавно, ако жипката ти не е постоянно 4х4. Поне така успя да ме убеди Чавдар в друга тема.
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #20
            От: Избор между TOYO OPEN COUNTRY A/T или FALKEN WP/AT 215/75/15

            От Тойо-то имам хубави впечатления, а за Фалкен имам отдавна мерак.
            Life is too short to drive dull cars!

            Fight global warming !
            ... turn on your A/С !

            Коментар


            • #21
              От: Избор между TOYO OPEN COUNTRY A/T или FALKEN WP/AT 215/75/15

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              ...
              Ти си победител в спора, срази ме, победен съм, както казах в предния си пост - вече се срамувам и то много. бЕгай към гората, там няма пешеходни пътеки.
              O888 749-O86
              C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
              NC 750

              Коментар


              • #22
                От: Избор между TOYO OPEN COUNTRY A/T или FALKEN WP/AT 215/75/15

                Аз съм "насекЪде", и не ми давай посока !
                Като го играеш разбирач в тема за гуми, "разкажи на тия хора" ти с кви си и защо, а не да се изказваш на база гугъл-опит.
                Сподели личен опит, ако не искаш да си смешен.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  Хвърлил съм око на тази гума. Виждам, че темата е стара и ако някой през годините има още впечетления, ще помоля да сподели. Трябва да купувам зимни гуми, но ме блазни мисълта да са едни за цялата година. Колата се кара и без това рядко, не повече от 3-4 к на година и то предимно в пътя. Гледах ревюта, четох и тук, мися става за целта, но ще съм благодарен някой да каже от личен опит.

                  Коментар


                  • BENZBOSS
                    BENZBOSS коментира
                    Редактиране на коментар
                    Коя е “тази гума”?
                    Последно редактирано от BENZBOSS; 15-08-20, 22:26.

                  • v_0
                    v_0 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да, сори, Toyo

                  • BENZBOSS
                    BENZBOSS коментира
                    Редактиране на коментар
                    Не съм карал ни една от тия,по мнения на други - и двете стават,Фалкъна е по-добрата зимно време,Тойото като цяло обаче си е много добра гума та аз бих заложил на Тойо

                • #24
                  Аз от миналата есен търкалям на едната кола нови Тойо АТ 2. Като цяло - добри впечатления. НО зимата са твърде компромисни, дори по моите разбирания, а те са доста, да кажем, либерални. За сравнение, нови Тойо МТ се държат по същия начин, да не кажа по-добре на заснежен и заледен асфалт. Коментирания Фалкен не познавам, но бих предложил за целогодишна употреба да погледнете и Фалкен АТ W. Те си имат всички възможни букви, връхчета и снежинки по обозначенията за зимна употреба...

                  Иначе по отношение на спирачния път - разбира се, нелепи са изказванията, че не е от значение, но също така е нелепо и сравняването само по един показател, щото както едните са с 3 м по-добър резултат, така има 1000 гуми с много по добър резултат от всички АТ гуми. В крайна сметка, изискванията за хомологация са достатъчно високи и щом гумата е пусната на пазара е несериозно да я зачеркнеш като опасна, щото има и по-добри... винаги има по- добри.
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #25
                    Харесах Toyo, защото гледах ревюта и ги хвалеха като много добри, но приемам и други мнения. Ако някой има опит с друга марка, нека сподели. Нямам ограничение в бюджета, гледах и Good Year Wrangler, но освен, че са със слой кевлар, не видях толкова специфична шарка, която спокойно да се кара и зимата. Аз държа джипката да спира добре, защото я кара и жена ми. Извън пътя се кара рядко , но знае ли човек...Лятото със зимни също не бих карал 😆😆, а много ще ме улесни, ако намеря гуми, които се държат добре зимата, но стават за всички сезони.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X