Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Летни гуменетки?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Летни гуменетки?

    Баси,таблицата съвсем ме обърка. Сега според нея Гудиър игъл ли е най-добра?
    Гледам с най висока оценка но пък репортнатите мили за тая оценка ми се струват малко. Не схващам критериите за оценката в таблицата колко са обективни? Трябва да гледам не мястото,а най големия коеф? и да го съпоставя с навъртяния километраж. Т,е колкото по карана и с висока оценка,толкова по добра така ли?

    Коментар


    • #32
      От: Летни гуменетки?

      НЕ,може да е карана и само 10 000 мили,но да се дьржи много добре като гума,вече всяка графа показва как се дьржи на сухо,на мокро,спира,износване........и от там класирането и като гума.Гума като гума как е с 2 думи.

      Аз тия ги следя колкото да знам от кое не са сьвсем доволни,но пьк както се вижда тоя Гудиьр дето е в челните редици не стьпва на малкия прьст на Дьнлопа който е в дьното на класацията.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: Летни гуменетки?

        Да дам малко фийдбек...
        Взех Dunlop blueresponse. Изключително съм очарован.
        За пръв път когато слагам нови гуми,усещам някаква разлика в колата. До сега и с най-големите галоши и с най-новите Мишелини винаги е било все тая.
        Тия са направили страшна гума,баси сцеплението,баси возията,а на мокро няма мърдане. Препоръчвам я,ако някой има дилема за лятна гума

        Коментар


        • #34
          От: Летни гуменетки?

          Мнение за Hankook Ventus Prime.Първите два сезона перфектни,третият сезон приемливи.Четвъртото лято пълно дърво,сложих ги и след една седмица и ги изхвърлих(тоест подарих),въпреки че грайфера си беше на 50%.
          Ако караш много и ги износваш за два сезона ,това е гумата.

          Коментар


          • #35
            От: Летни гуменетки?

            Още един глас за Dunlop Sport SP 01 - втори сезон карам с тях, много добър спирачен път и добро сцепление. За 12 000км предните се бяха износили с 0,5мм може би защото избягвам да "кова" спирачки.
            Иначе спада към сравнително меките летни гуми и би трябвало да се износва по-бързо.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X