Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-подходящата "кална" гума за зимата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Най-подходящата "кална" гума за зимата

    Колега, защо не четете заглавието на темата? Става въпрос за най-подходящата МТ (гума за кал) в зимни условия, а не за най-добрата зимна гума.

    Коментар


    • #62
      До: Най-подходящата "кална" гума за зимата

      Нещо подходяшто по темата.http://www.4wheelonline.com/Products...roductId=71582
      "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
      Кольо.

      Коментар


      • #63
        До: Най-подходящата "кална" гума за зимата

        Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
        аз исках да слагам COOPER DISCOVER STT ама цената ме отказа иначе изглеждат доста добре и казват че на асфалт са по тихи от BG GOODRICH MUD TERAIN..




        поздрави
        Чак сега го видях този пост, и тъй като в момента карам с Cooper-и, определено мога да кажа, че е много по-добре от BFG MT не само относно шум на асвалт.

        Коментар


        • #64
          До: Най-подходящата "кална" гума за зимата

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          Чак сега го видях този пост, и тъй като в момента карам с Cooper-и, определено мога да кажа, че е много по-добре от BFG MT не само относно шум на асвалт.
          Яро, а възможно ли е да споменеш приблизителната цена на тази гума, приемрно за размера с който караш ?

          Мерси предварително!
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #65
            До: Най-подходящата "кална" гума за зимата

            Колеги и аз се поинтересувах за тези гуми , но дистрибуторите ( Супер Нова М - В. Търново ) така и не ми отговориха на запитването. Ако някой знае цена за 31" , моля да е сподели.
            Благодаря пледварително!

            Коментар


            • #66
              До: Най-подходящата "кална" гума за зимата

              Звънни в Гладиатор Офроуд Техник - Пловдив - те ги внасят, цената за моя размер 235/85/16 е около 360лв. За гумата чувам само добри отзиви, но струва скъпо като всичко хубаво.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X