Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kumho KL71 Road Venture M/T или Pirelli Scorpion MUD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Kumho KL71 Road Venture M/T или Pirelli Scorpion MUD

    Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
    преди месец търсих kumho roadventure MT 31x10.5 но нямаше единствения размер е този с който караме Аз и Кики 33х12.5.....до колкото разбрах на теб ти трябва 31х10.5
    Миналата седмица са получили и този размер гуми."Боряна"-Дряново е вносителя.Цената е 244лв.сДДС,но ми правят някаква отстъпка.Ако търсиш още тези гуми ще се радвам да помогна.
    LZ4RG

    Коментар


    • #17
      До: Kumho KL71 Road Venture M/T или Pirelli Scorpion MUD

      Колеги,това кумху взе да ми допада като визия,но не знам през зимата(не като тая дето мина) ще ми върши ли работа.Разбира се не като зимна гума,да кажем имам Lassa kompetus,но ще ги махам и по сравнителната таблица според вас по-добре или по-зле ще се държат?От 22 години не съм слизал от камиони и коли и ми е ясно че зимата "с двата крака на спирачките" няма как да си търсиш оправданието в гумите.Размера ще е31/10.5/15,джипа е Фронтера КБ.Ласите са 235/75/15.Мисля новите за целогодишни,но чакам и вашите мнения и препоръки за алтернативи.

      Коментар


      • #18
        До: Kumho KL71 Road Venture M/T или Pirelli Scorpion MUD

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Колеги,това кумху взе да ми допада като визия,но не знам през зимата(не като тая дето мина) ще ми върши ли работа.
        Зависи къде и как караш. По принцип всяка кална гума ще е зле на заледено или утъпкан сняг.
        Ако не караш по-тежък офроуд може би е по-добре за помислиш за добри АТ гуми, като например BFG AT. Хем зимата ще са по-добри от чисто "калните" гуми, хем ще ти осигурят достатъчно добра проходимост и извън пътя. Освен ако не се пъхаш в по-яка кал ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          До: Kumho KL71 Road Venture M/T или Pirelli Scorpion MUD

          Много рових за Кумхо-то,вкл. и в руските сайтове.Не можах да намеря информация тази гума има ли ламели и ако не каучука мек ли е като на Wrangler MT/R,за да разчитам на този параметър в чисто зимни условия.Разбрах че е с посока на въртене,което малко или много е плюс за зимата.Дайте акъл,че моя май не стига?

          Коментар


          • #20
            До: Kumho KL71 Road Venture M/T или Pirelli Scorpion MUD

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            Много рових за Кумхо-то,вкл. и в руските сайтове.Не можах да намеря информация тази гума има ли ламели и ако не каучука мек ли е като на Wrangler MT/R,за да разчитам на този параметър в чисто зимни условия.Разбрах че е с посока на въртене,което малко или много е плюс за зимата.Дайте акъл,че моя май не стига?
            Не си ровил достатъчно.
            Ето информация от сайта на "Боряна"за Кумхото:
            Информация за гумата:Последните технологии използвани от KUMHO бяха приложени в създаването на Road Venture MT ( KL71 ). Една гума проектирана специално за кални, тинести и трудно проходими терени и местности, която обаче се представя отлично и на асфалтов път, като показва завидно ниски нива на шум.
            Гумата е отличен избор за всички 4х4 автомобили и благодарение на агресивният си дизайн, уголемени и подсилени блокчета и ръбове тя стъпва стабилно на всякакви пътни настилки. Същевременно е отличен избор за пресечени местности, дълбока кал, тиня и каменисти и трудно достъпни терени.

            Технически детайли
            - Изключителната здравина и устойчивост на протектора не позволяват на гумата да се доформира дори и при най-тежките пътни условия.
            - Иновационните и вградени в състава на каучука компоненти осигуряват много добра гъвкавост, отлично сцепление с пътя, много добър комфорт и намалено ниво на щум.
            - Гъвкавият и подсилен стоманен пояс подобряват еластичността и здравината на гумата, което я предпазва от наранявания и нежелани деформации.
            - Шарката на грайфера е съставена от множество силно изразени блокчета и дълбоки улеи за да се изтласква водата и калта бързо и лесно, което гарантира отлична стабилност и сцепление при движение извън пътя.
            B+

            Коментар


            • #21
              До: Kumho KL71 Road Venture M/T или Pirelli Scorpion MUD

              Благодаря,колега,това го четох бая пъти,ако реша да са тези,ще ги купувам от тях.Исках мнение от притежатели на въпросната гуменка.Търговската реклама е друга работа,ама аз като се поизръся и после разбера,че пак станало проба-грешка,няма да мога и отзад да си ги завра,че са големи !Все пак благодаря.Поздрави!

              Коментар


              • #22
                До: Kumho KL71 Road Venture M/T или Pirelli Scorpion MUD

                Здравейте. Искам да питам колко е тежка Скорпиона? Ще е проблем ли за двигател 1600 кубика да я "развърти"? Къде дават най-добрата цена за тази гума? Благодаря ви предварително.

                Коментар


                • #23
                  мнение - Kumho KL71

                  Колеги споделете впечатление за Kumho KL71, че нещо много ми харесват а и на цена 56 паунда)
                  [SIGPIC][/SIGPIC]
                  [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

                  Коментар


                  • #24
                    До: мнение - Kumho KL71

                    на какво ще ги слзгаш
                    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                    BJ42 04 1982
                    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                    LZ 2 BHB

                    Коментар


                    • #25
                      До: мнение - Kumho KL71

                      Land Rover Discovery 2.5TDI
                      [SIGPIC][/SIGPIC]
                      [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

                      Коментар


                      • #26
                        До: мнение - Kumho KL71

                        гумите са много добри но не и затова време.за сухо стават.за кал и сняг не.

                        Коментар


                        • #27
                          До: мнение - Kumho KL71

                          Първоначално публикуван от dimi69 Преглед на мнение
                          Колеги споделете впечатление за Kumho KL71, че нещо много ми харесват а и на цена 56 паунда)
                          Гумите са много добри няма да сгрешиш! Виш и прецени сам, снега е 1 метар на четвъртата снимка личи най добре човека с (кока колата) снега му е до шубата а и е стъпил върху сняг. п.с.Можеш ли да вземеш повеч гуми, пиши на лични ако прецениш.
                          Прикачени файлове
                          0898532785-КИКО

                          Коментар


                          • #28
                            До: мнение - Kumho KL71

                            Според мен са си много добри.Ползвам ги втора зима , с колегата имаме 31 и 33 ,и двамата сме много доволни. Сравнително тиха гума ,и най важното много мека . От това си направи извод дали стават за сняг.

                            Коментар


                            • #29
                              До: мнение - Kumho KL71

                              Колега аз ги карам на сузуки витара дълга база и ги карам по лов идеални са и на сняг извън пътя ,относително тихи и добри за каране по асфалт.За тази цена са перфектни

                              Коментар


                              • #30
                                До: мнение - Kumho KL71

                                Перфектна е,жалко че няма 35 инчови
                                "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                                Кольо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X