Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ гуми - опит,препоръки,впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: АТ гуми - опит,препоръки,впечатления

    Днес си взех 33/12.5/15 KUMHO MT KL71, но ако не мога да ги вкарам, и трябва да мина на 31/10.5/15, ще взема некво АТ за унисекс, въпреки, че няма пълно щастие,
    та продължават да ме интересуват впечатления за АТ.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: АТ гуми - опит,препоръки,впечатления

      Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
      Като сме поразмърдали темата , да споделя и аз отново нещо. Първо - от началото на тази тема доста вода изтече , та смених Витарата с П2. Това беше сравнително скоро и затова впечатленията ми от новите гуми , които му сложих не са твърде много все още. Гумите са Гудиър Вранглер Дуратрак. Оказа се , че съм доволен от избора!. Първия тест беше на пресен , неутъпкан сняг и се държаха доста добре. На утъпкан сняг в сравнение с Бриджстоун и Тойо опен кънтри (и двете АТ) се справят може би малко по-добре , но имам предвид , че Бриджстоун карах на Витара , а тя е определено по-лека от Паджерото. Скоро пробвах Дуратрака по калчица , локви и страничен наклон с мокра тревица ( не голям , че не знаех как ще се справят ) се справиха учудващо добре ( за съжаление нямам снимки , че бях сам). С една дума за Дуратрак на Гудиър за сега мога да споделя само добри неща , като се има предвид , че се смята за АТ гума , макар и с по-агресивна шарка. И да - размера е 31/10.5- 15.
      Как се държат на асфалта в смисъл по-шумни ли са от обикновените АТ гуми? В момента съм с БФГ АТ 31-ци, и мислех следващите ми АТ гуми да са Дуратрак?

      Коментар


      • #18
        От: АТ гуми - опит,препоръки,впечатления

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Как се държат на асфалта в смисъл по-шумни ли са от обикновените АТ гуми? В момента съм с БФГ АТ 31-ци, и мислех следващите ми АТ гуми да са Дуратрак?
        Аз лично не намирам да са по-шумни от тези АТ , които съм карал. Има колеги, които коментират , че са по-шумни заради шарката, но изглежда, че има значение ширината - мисля,че беше пост на elbgt , но за 35" ( ако греша , моля за извинение!) - сега не се сещам къде беше писано.
        Б. Бонев
        0осем88две6шест71три

        Коментар


        • #19
          От: АТ гуми - опит,препоръки,впечатления

          Всъщност ей тука , в пак този раздел има много добро и полезно описание в пост 1 на elbgt http://www.offroad-bulgaria.com/show...43#post2358243
          Б. Бонев
          0осем88две6шест71три

          Коментар


          • #20
            От: АТ гуми - опит,препоръки,впечатления

            Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
            Аз лично не намирам да са по-шумни от тези АТ , които съм карал. Има колеги, които коментират , че са по-шумни заради шарката, но изглежда, че има значение ширината - мисля,че беше пост на elbgt , но за 35" ( ако греша , моля за извинение!) - сега не се сещам къде беше писано.
            Карам със същите гуми. Потвърждавам на 100% казаното от колегата, превъзходни както на асфалт така и в гората.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03012014341.jpg
Прегледи:1
Размер:81.5 КБ
ID:5570433
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • #21
              От: АТ гуми - опит,препоръки,впечатления

              http://www.youtube.com/embed/pAGrDgaetSY. Даже Wranglera e тукашен.
              Иначе аз лично съм с General Grabber AT. За зимата и оффроад из София да се съкрти някой маршрут общо взето стават. За тежък оффроад с много кал или стар, тежък и дълбок сняг по-скоро не бих им се предоверявал.
              WG 2.7 CRD

              Коментар


              • #22
                От: АТ гуми - опит,препоръки,впечатления

                Аз съм със Dunlop Grandtreck AT3 255/65/16 - тихи на асфалт и много добри на нов сняг - чисто зимните бяха DM-V1 235/70/16 - на влажен асфалт може би защото са нови Dunlop се държат по добре от Bridgestone на 2 сезона
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0641.jpg
Прегледи:2
Размер:65.0 КБ
ID:5570449
                O888 749-O86
                C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                NC 750

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X