Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за ваша помощ - гуми за Джимни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за ваша помощ - гуми за Джимни

    Здравейте имам си сузуки джимни и искам да вземам гуми за зимни карам ги в планина на лов и в града по асвалт чекам предложение какви гуми да вземам с добри перформанси на снег и на асвалт ?
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 05-02-12, 09:54.

  • #2
    От: Моля за ваша помощ - гуми за Джимни

    Здрасти колега.Аз също карам Джимни основно на асвалт и съм с щатния размер гуми 205-70-15 Максис като обозначението им е M+S ,демек за кален и снежен терен(за мен са си летни гуми),но наблюдението ми е ,че по утъпкан сняг джипчето не е устойчиво особено ако изключа предния мост.Гумите ги помпам по предписание предни 1,6атм и задни 1,8атм.но сцеплението пак е недостатъчно просто джипката е много скоклива и трябва да се кара внимателно.Моя съвет е да се вземат по-теснички и строго зимни гуми за зимата,нещо от сорта на 195-80-15,така мисля да направя за следващата зима.
    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

    Коментар


    • #3
      От: Моля за ваша помощ - гуми за Джимни

      Няма такова животно. Можеш да използваш А/Т гуми, но те са добри за летния сезон. Минават на всякъде и се държат много добре на асфалт, но зимата за гората е леко тегаво. За снежен път са добри но не и за снежни горски терени.
      Ако си земеш пък гума дето да драпа в гората лете и зима, няма да се държи добре на пътя и зима и лете, пък ще се износва бързо също така. Аз ти препоръчвам някакво А/Т. Ако не си екстремист и зимата на лов ще ти свърват работа.
      steev69.bg - Колега карай гумите на шосето по-меки. 1.2 и 4те

      Коментар


      • #4
        От: Моля за ваша помощ - гуми за Джимни

        Колегата е избрал тези:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:345.jpg
Прегледи:2
Размер:229.1 КБ
ID:5345880
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X