Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Медвед Я-569

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Медвед Я-569

    От една година се каня да си взема такива зимни гуми и сега се навих но.......... .
    Никъде не мога да ги намеря.Всички фирми в София съм ги преслушал от до .Автотехника Плевен и те казаха че нямат.
    Дайте идеи от къде мога да ги намеря ,трябват ми 10 броя !
    4 броя + 1 резервна за единия джип и 4 броя + 1 резервна за другия
    Лудак

  • #2
    От: Медвед Я-569

    Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
    От една година се каня да си взема такива зимни гуми и сега се навих но.......... .
    Никъде не мога да ги намеря.Всички фирми в София съм ги преслушал от до .Автотехника Плевен и те казаха че нямат.
    Дайте идеи от къде мога да ги намеря ,трябват ми 10 броя !
    4 броя + 1 резервна за единия джип и 4 броя + 1 резервна за другия
    До скоро в Ямбол ги имаше на едно закътано място.Миналата година се изпокъсаха тук да ги купуват.
    По късно ще отскоча да видя дали още ги имат и да поразпитам как стоят нещата с доставката им,че напоследък нещо действително трудно се намират.

    Коментар


    • #3
      От: Медвед Я-569

      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
      До скоро в Ямбол ги имаше на едно закътано място.Миналата година се изпокъсаха тук да ги купуват.
      По късно ще отскоча да видя дали още ги имат и да поразпитам как стоят нещата с доставката им,че напоследък нещо действително трудно се намират.
      Почерпката е от мен !Ако и имаш телефон направо ми го дай да им звъня и говоря .
      Лудак

      Коментар


      • #4
        От: Медвед Я-569

        И на какво ще ги търкаляш?
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #5
          От: Медвед Я-569

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          И на какво ще ги търкаляш?
          Зимни на Витарата и зимни на Галопера .Пак казвам само зимъска ще ги търкалям !
          Лудак

          Коментар


          • #6
            От: Медвед Я-569

            Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
            Зимни на Витарата и зимни на Галопера .Пак казвам само зимъска ще ги търкалям !
            Ти що си правиш майтап Я се разтърси колко има писано по темата из форума. Ако намериш някой около теб с такива покарай за проба. Ако случайно ги вземеш съм готов да обявя конкурс за най-бързо продадени от теб гуми. Няма такава трагедия на тема гуми.Това от личен опит ти го казвам
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #7
              От: Медвед Я-569

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              Ти що си правиш майтап Я се разтърси колко има писано по темата из форума. Ако намериш някой около теб с такива покарай за проба. Ако случайно ги вземеш съм готов да обявя конкурс за най-бързо продадени от теб гуми. Няма такава трагедия на тема гуми.Това от личен опит ти го казвам
              Аз точно от личен опит и за определен терен ги искам.На дълбок сняг са по-добре от много други марки ....... .Тестовете бяха още миналата година на пътя за вилата ми и единствено Медведа ми хареса как се държи .
              Подобна копачка за дълбок сняг не се сещам
              Лудак

              Коментар


              • #8
                От: Медвед Я-569

                Току що ходих до въпросния вулканизатор,но днес човека не работи.
                Утре пак ще го търся.
                По въпроса за проходимостта в дълбок сняг-/50-60см./ на Медвед Я-569:тя е просто отлична,особено монтирани на лека джипка и напомпени до към 1.0-1.2 атм.
                За качеството им и ресурса не споря,има много по-добри,но като шарка и работа на сняг са перфектни.

                Коментар


                • #9
                  От: Медвед Я-569

                  На 23.12 купих за един приятел 4бр. по 175лв. нови. Имат още около 16бр. Намират се във В.Търново.
                  Ако те интересуват подробности, звънни ми по телефона.
                  Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                  УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                  Времето е ценно, само ако не бързаш.
                  0889623098

                  Коментар


                  • #10
                    От: Медвед Я-569

                    http://www.nira-bg.com/ Тука провери ли ? Миналата зима имаха много голямо разнообразие и наличности .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Медвед Я-569

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      http://www.nira-bg.com/ Тука провери ли ? Миналата зима имаха много голямо разнообразие и наличности .
                      1-вото място къдетo отидох беше там .Аз му викам на човека ,че ми трябва Медвед Я-569 той като ми видя джипа тракторки реши да ми продава
                      Лудак

                      Коментар


                      • #12
                        От: Медвед Я-569

                        Колега имам колкото искаш на 167 лв. с ДДС.За по вече инфо ми звъни на тел..
                        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X