Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    Сега човека е в Германия,ще се връща другата седмица.Миналия път като ходи се върна с 5 компресора в чантичка-както се залагат в колите.Не знам сега колко ще донесе,но ако е повече от един,веднага ще те уведомя на лично!
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
      Сега човека е в Германия,ще се връща другата седмица.Миналия път като ходи се върна с 5 компресора в чантичка-както се залагат в колите.Не знам сега колко ще донесе,но ако е повече от един,веднага ще те уведомя на лично!
      Ако може един и за мен.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        И за мен.

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
          Сега човека е в Германия,ще се връща другата седмица.Миналия път като ходи се върна с 5 компресора в чантичка-както се залагат в колите.Не знам сега колко ще донесе,но ако е повече от един,веднага ще те уведомя на лично!

          Ако има повече компресорчета, би ли ме уведомил и мен на лично.
          LZ1ATN

          Коментар


          • От: Компресор 12V...

            Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
            Сега човека е в Германия,ще се връща другата седмица.Миналия път като ходи се върна с 5 компресора в чантичка-както се залагат в колите.Не знам сега колко ще донесе,но ако е повече от един,веднага ще те уведомя на лично!
            Ако може и един за мен.

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              В популярния сайт за покупко-продажби в бг. има доволно количество по около 50 лева.

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                А някой тествал ли е на практика, тези "заводските" от колите без резервна гума дали се справят по-добре от по-горе изброените китайчета - едно, двубутални, от лидъл и т.н. ?

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Не съм тествал фабричните,но четох доста и се спрях на мишелин,четох и реших да си купя марков китаец,според прочетеното китайците са по надеждни,ще се радвам ако някой опровергае това.Мишелина е никакви пари и бих се радвал наистина да върши работа.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Аз съм тествал 'заводско' (щатно - към автомобила) японско на Маздата... Справяше се изключително добре... За джипка не става (все пак е предвидено за гума на лек автомобил), но помпеше 215/50/17 от нула до 2.4 за около 4 минутки...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      http://www.amazon.co.uk/dp/B000V5IG5U/

                      Това вдига неразбордирана 17-ка на 2 тона кола. Манометърът в комплекта е боклук, но компресорчето е супер.
                      Нищо общо с метро-боклуците от 30-на лева и тия от бензиностанциите от 50-на лева.

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                        http://www.amazon.co.uk/dp/B000V5IG5U/

                        Това вдига неразбордирана 17-ка на 2 тона кола. Манометърът в комплекта е боклук, но компресорчето е супер.
                        Нищо общо с метро-боклуците от 30-на лева и тия от бензиностанциите от 50-на лева.
                        Точно това ме отказа ,оплюват го навсякъде.
                        Мисля че критерия е надеждност,досега не съм видял компресор на 12 волта да не върши работа
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          На мен ми се налага изключително рядко да помпам гуми от такъв компресор, но това е първото, което е преминало границата от 5 ползвания, като броя и велосипедните гуми . Както и първото, което успя да вдигне гореспоменатата 17-ка.

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            При еднаква широчина на гума,15 цола трябва да се помпи по трудно от 17 цолова гума,всички мои в мотора прост китаец за 30 лв. в леката кола английски китаец за 50 лв. и в джипа лидълски китаец вероятно помпят с еднакъв успех всички гуми,на джипа нарочно ги спадах да проверя дали може да им се има доверие.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              Не мога да влеза в дискусия кое е по-лесно, най-малкото защото тая част от физиката е изфирясала отдавна, а възстановяването и не е на дневен ред. Обаче, китайците без надпис мишлен не могат да вдигнат 17-ката, а китаецът с надпис мишлен - може. Конкретно гумата е 235/55R17, а колата 2080 кг. по каталог.

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                Физически погледнато теглото на автомобила няма значение... От компресора се иска да може да вкара еди-какво си количество въздух под еди-какво си налягане...
                                Налягането е що годе стандартно. По-големия диаметър гуми, по-голямата ширина и по-малкия диаметър джанти водят до нужда от вкарване на по-голямо количество въздух за да се достигне същото налягане...
                                Дали автомобила е 1 или 10 тона - ако налягането на гумите е 2.3 атмосфери, компресора ще свърши приблизително една и съща работа (с малки вариации на тема 'формата на графиката' на покачване на налягането)...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X