Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Silverstone MT117 Sport

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Silverstone MT117 Sport

    Няма по-голям боклук от MT 117 Sport. Не стават за нищо. Буквално. Естественно с това си мнение не задължавам никой.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

  • #2
    От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Няма по-голям боклук от MT 117 Sport. Не стават за нищо. Буквално. Естественно с това си мнение не задължавам никой.
    Много, много бъркаш...
    99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
    It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

    Коментар


    • #3
      От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Няма по-голям боклук от MT 117 Sport. Не стават за нищо. Буквално. Естественно с това си мнение не задължавам никой.
      А сега де,сега е момента след като си хвърлил лимонката да защитиш мнението си.
      1.кога си карал такива гуми
      2.на какъв терен си ги ползвал
      3.как са се държали гумите за които става въпрос
      4.плюсове и минуси
      5.какъв е бил опита на шофьора при експлоатацията
      6.на какъв автомобил са били монтирани
      7.на какво налягане са били напомени
      8.друго за което се сетиш


      За въпросната гума и аз чух какво ли не,не работила на сняг и лед-ама господи тя е чисто лятна гума при това за кал.Гума на която основата на грайфера е тип "елачка" е подходяща за къра.

      Не забравяй че гумите се делят на няколко типа:
      1. лед и сняг
      2. твърда настика
      3. макадам
      4. кал
      5. камъни
      След като прочетох поста ти чаках някакъв адекватен отговор а не само празни приказки. Много е лесно да кажеш мнението си е мое и не ангажирам никого с него.

      То е малко като един спор с един общ познат за какво е ползва антифриза в двигателя и какви са функциите му. Е наистина аз накрая му казах че неговото магаре е по-мъжко защото той извади доводи които дори в интернет не съм срещал ама щом не мога да го оборя.
      Та дай си доводите и ако не можем да те оборим ще кажем че си прав
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #4
        От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

        Заражда се интересна дискусия ,само че е за отделна тема .
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #5
          От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

          Първоначално публикуван от Бакалов
          Заражда се интересна дискусия ,само че е за отделна тема .
          МММ да.....но да коментират и хора карали точно с такива!
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #6
            От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

            Няма да има дискусия. Банджо знае всички отговори, защото и той ходи в Трансилвания. Два Хънтъра на едно и също трасе. По едно и също време. Един след друг. В поне половината ситуаций, където трябваше да го дърпаме, опита на водача нямаше значение.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

              Първоначално публикуван от banjo
              А сега де,сега е момента след като си хвърлил лимонката да защитиш мнението си.
              1.кога си карал такива гуми
              2.на какъв терен си ги ползвал
              3.как са се държали гумите за които става въпрос
              4.плюсове и минуси
              5.какъв е бил опита на шофьора при експлоатацията
              6.на какъв автомобил са били монтирани
              7.на какво налягане са били напомени
              8.друго за което се сетиш


              За въпросната гума и аз чух какво ли не,не работила на сняг и лед-ама господи тя е чисто лятна гума при това за кал.Гума на която основата на грайфера е тип "елачка" е подходяща за къра.

              Не забравяй че гумите се делят на няколко типа:
              1. лед и сняг
              2. твърда настика
              3. макадам
              4. кал
              5. камъни
              След като прочетох поста ти чаках някакъв адекватен отговор а не само празни приказки. Много е лесно да кажеш мнението си е мое и не ангажирам никого с него.

              То е малко като един спор с един общ познат за какво е ползва антифриза в двигателя и какви са функциите му. Е наистина аз накрая му казах че неговото магаре е по-мъжко защото той извади доводи които дори в интернет не съм срещал ама щом не мога да го оборя.
              Та дай си доводите и ако не можем да те оборим ще кажем че си прав
              И на мен ми е интересно да чуя аргументи, а аз после ще изкажа моите, след дву годишно каране с такива.

              ПП: писали сме заедно с Тарга-та... Кажи де, другия с какви гуми беше обут? И опита на водача винаги има огромно значение!
              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

              Коментар


              • #8
                От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                Със Silverstone MT117 Xtreme
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  От: Мнения за Silverstone MT117 Sport

                  Чакай сега. Няма спор, че Extreme е по-добра от Sport, но по тая логика-всички МТ-та са боклук, защото по-екстремна шарка от Extreme няма.
                  99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                  It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнения за Silverstone MT117 Sport

                    Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
                    по-екстремна шарка от Extreme няма.
                    Бутонки?
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнения за Silverstone MT117 Sport

                      Съмнявам се, че бутонките биха били по-добре, можеби само в малки изключения.
                      Адаш ти караше доста време след мен, дори когато закъса в голямата кал беше зад мен, та аз как минах с тези боклуци, които не стават за нищо, буквално, незнам.
                      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Няма по-голям боклук от MT 117 Sport. Не стават за нищо. Буквално. Естественно с това си мнение не задължавам никой.
                        НА Пърси уазката с редуктирните мостове се държеше много смешно с едни силвърстони...какви бяха?
                        Абе, зле беше картинката. Не е създадена по-агресивна и работеща гума от типа "кросова"-шарка. Пипони, бутони, алигаторки и т.н. са синоним на едно и също нещо.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #13
                          От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          едни силвърстони...какви бяха?
                          Абе, зле беше картинката.
                          Точно със М117 спорт.......
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            гума при това за кал.
                            Тази гума по скоро за камъни и пясък. Не е за кал.... На доста гуми с такава шарка индекса не е МТ, а ЛТ. Например Мудзила на Максис.....
                            Последно редактирано от Злой; 19-08-11, 16:25.
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнения за Silverstone MT117 Sport

                              Ще ви разкажа за една случка на кал с тези гуми, дори е документирана, но не ми се рови да търся клипа. На кален баир, много кален, пързаляш се дори и на крака, бяхме много машини, повечето, от които самураи и витари, които излязоха с прилична засилка. Аз си спирах и си тръгвах без проблем. Един Пух с чисто нови КМ2 на гудрич успя да излезе едва след като включи блокажите. Един Ланд Круизър със зимни гуми и едно Кампо с нови Граберки не успяха. И двамата ги изтеглих на въже без никакъв проблем, и без никаква засилка. Е това ако го прави гума за пясък, и гума, която за нищо нестава, значи аз не съм виждал МТ гума досега.
                              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X