Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Ето така изглеждат при 2 атмосфери:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF6538.JPG
Прегледи:1
Размер:260.6 КБ
ID:5693942

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF6539.JPG
Прегледи:1
Размер:246.5 КБ
ID:5693943

    Оказа се, че съм си въобразил, че има люлеене. Наистина вчера и аз усетих каручкоподобен уклон на возията. Спаднах ги на 2.0 и след малко ще ги пробвам по дупките на мах'лата.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Кольо , много добре изглеждат ...и имаш приличен клиренс с тях . А секретни гайки имаш ли
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Айдеее, некой ше черпи, а аз ще знам на кой да се обадя зимата, за да ме тегли...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Моите си ги карам на 2.2 и не вози като каручка. Като падне снега ще ги пусна до 1.7-1.8 и ще си правя проби за себе си как се държат. Общо взето всеки сам си решава на какво налягане да си кара гумите, по някакви си свои субективни виждания.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Или пък най-добре отваря вратата на джипа, прочита какво пише и готово.Пример- на витарата пише 1.6 и я карам така 8 години и проблеми нямам!
            Николай Папазов

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
              Или пък най-добре отваря вратата на джипа, прочита какво пише и готово.Пример- на витарата пише 1.6 и я карам така 8 години и проблеми нямам!
              Работи понякога (да, именно понякога), ама ако джипката е в заводски вид, включително размера на гумите и оригинални амортисьори.
              Последно редактирано от sparkybg; 09-12-15, 15:55.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Днес качих на Тойотата дуратраци, 265/75/16 и съм много очарован, добре са на баланс, до 20-30гр.без тежести, не вият, и почти не са шумни. Цената е 250лв.с дот2014г .на бройка, но в момента няма такива гуми никъде, очаква се внос след няколко дена. С две думи гумите си заслужават!
                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
                  Здравеите колеги
                  От няколко дни карам с такива гуми . Направих грешката и си поръчах само четири и сега немога да си намеря за резервна .
                  Ако някой е забелязвал на скоро този модел в размер 31/10,5/15 ще му бъда много благодарен ако ми сподели къде е мястото
                  п.п. За една гума става въпро по възможност нова .

                  поздрави
                  Здравей Колега,

                  и аз търся такива гуми, макар и на малко по различен размер. Може ли да питам дали успя да си ги намериш и от къде?

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Първоначално публикуван от stoqn_ganev Преглед на мнение
                    Здравейте колеги.Извинявам се ако не съм отговорил на някой но най вероятно съм забравил в суматохата около сезона. Що се отнася до DURATRAC 15" цола ще има най рано началото на февруари. 16" цола средата на януари. И това е за момента. До като дойде време може и да се промени нещо.С една дума няма нищо сигурно.
                    Аз се нареждам за 4бр Дуратрак 265/75/16,когато пристигнат.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Гумите ги пробвах на лова в калта и съм доволен много. На сух асфалт возят леко, меко и без дразнещ шум. С нетърпение обаче чаках снега и от вчера им се наслаждавам. В интерес на истината не очаквах такова добро представяне. Спират и тръгват отлично. Държат си се като обикновена шосейна зимна гума. Винаги съм бил фен на марката, но за пръв път карам с АТ от нея. Определено Goodyear продължават да ме държат като лоялен техен клиент.
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                        Гумите ги пробвах на лова в калта и съм доволен много. На сух асфалт возят леко, меко и без дразнещ шум. С нетърпение обаче чаках снега и от вчера им се наслаждавам. В интерес на истината не очаквах такова добро представяне. Спират и тръгват отлично. Държат си се като обикновена шосейна зимна гума. Винаги съм бил фен на марката, но за пръв път карам с АТ от нея. Определено Goodyear продължават да ме държат като лоялен техен клиент.
                        И с какво налягане ги караш в снега?
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Aз винаги карам под 2.0 атм.
                          1,8 1,6 или под 1 атмосфера ако се наложи
                          Cherokee WJ 4.0L- NP242
                          Honda Africa Twin XRV 750

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Гумите се представят перфектно в снега. Не мога да им се нарадвам как вървят в непочистен сняг или в преспите. На отъпкан сняг също се представят отлично.
                            Nissan Terrano 2 2.4i

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Преди снега по топлото бяха на 2,2 мисля. Не съм ги изпускал, така че предполагам в момента на минусовите температури са нещо на около 2.
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Гумите са супер на сняг...като за АТ. Много са далеч от хубава зимна гума.Карайте разумно !
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X