Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Въпрос на 10-ина мейла. Ти им кажи че искаш 20 комплекта, пък гледай сеир после.
    Признавам (по мнения от форумите), че гумите най-пасват на нуждите ми, ама да си оправят съплай чейна - волю, не волю ще пробвам други, няма да им ставам дистрибутор....
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Аз си ги поръчах от един сайт и мотането започна...Свържете се със Стоян и ще се ,,уредите''.Човека е наистина сериозен и го препоръчвам горещо.
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
        Аз си ги поръчах от един сайт и мотането започна...Свържете се със Стоян и ще се ,,уредите''.Човека е наистина сериозен и го препоръчвам горещо.
        Ми сериозен, ама на 06/11, последно го питах дали има раздвижване и след като не ми отговори 10ина дни взех "съдбоносното решение".
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          Ми сериозен, ама на 06/11, последно го питах дали има раздвижване и след като не ми отговори 10ина дни взех "съдбоносното решение".
          Горното мнение го написах,щот' сме партия и дЕлиме... Обади ли му се ? Поне с мен постъпи безкрайно коректно(не се познаваме) .
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
            Горното мнение го написах,щот' сме партия и дЕлиме... Обади ли му се ? Поне с мен постъпи безкрайно коректно(не се познаваме) .
            Аз па моето мнение го написах щото не иска да дЕли с мен - стига сме се дърляли - не съм му звънял, писах му ЛС и не съм казал, че не коректен - нямам основание а това, но явно не му се занимава с мен....
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
              Горното мнение го написах,щот' сме партия и дЕлиме... Обади ли му се ? Поне с мен постъпи безкрайно коректно(не се познаваме) .
              И с мен така. Просто имах късмета да се накумя по-навреме, макар че никъде другаде не намерих - щеше ми се да си ги напазарувам от София, ама не би. На него само му казах "пращай", и на другия ден бяха тук.

              Може да е бил зает нещо, или просто да е забравил за питането ти. То и аз от година насам с един куп народ съм така - бачкане много, време никакво, и съответно предварителни им казвам да ми досаждат, защото съм заплес и често изхвърлям информация от мозъка си, която за момента не ми трябва.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                Признавам (по мнения от форумите), че гумите най-пасват на нуждите ми, ама да си оправят съплай чейна - волю, не волю ще пробвам други, няма да им ставам дистрибутор....
                Еми някога редовно правихме групови поръчки за това или онова, с цел намаляване на шипинга. Сигурно съм внесъл 5-6 гомплекта ресори за фероза и 20-ина заваръчни машини на обща стойност към 10-ина бона. Като им кажеш: "Искам 20 комплекта, каква отстъпка ще ми дадеш?" понякога може да се изненадаш - въпросните заваръчни машини бяха с над 30% надолу спрямо сайта на търговеца. При такова количество дори може да се докара транспорт директно с палета, където цените са други, та може и по-евтино да излезе отколкото да идеш да си ги вземеш с бус.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Споко - аз не му се сърдя на колегата с гумите, още повеч, че подозирам какъв щеше да му е отговора! А и сега пък ще съм, може би, първият дал мнение за KO2 на BF Goodrich!?
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Преди две седмици взех от колегата 245/75/16. Разговора беше " добър ден трябват ми 5бр дуратраци. Отговор имам останала една 4ка. Аз пращай. Той ок, на следваща доставка ще ти запазя една." на другия ден бяха при мен.
                    При дефицитна стока в дефицитен сезон не се пишат лични

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Въпроса не е на вносителя или дистрибуторите, а на производствено планиране.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Човек пуснал тема, че продава гуми се предполага, че си чеква съобщенията чат пат - току виж се завъдило некое клиентчЕ.... Както и да е, аз дефицита съм го осъдил на смърт отдавна и както се казваше в един виц - важно е да сме живи и здрави

                        п.п. иначе е ясно, че производителя е прецакал нещата - ако ги имаше налични някъде съм сигурен, че по официален. или не чак толкова канал, все щяха да цъфнат и тук някъде....
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Със старите гуми на витарата 195/80/15 с тегло 11.4 кг на гума на 50% износени разходът ми беше около 12 газ,сега съм със 215/80/15 с тегло 15.3 кг нови и лифт тип Иван Попов и разхода ми е 15 газ,което смятам за напълно нормално като се има в предвид че витарката е 80 к.с.,няма как да изкаме големи гуми и да говорим за икономия.Затова съм решил следващите да са 235/75/15 а това че са ми качили разхода още ще го преживея.Та къде казахте че ги има дуратраците в Полша ли беше

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Здравейте колеги.Извинявам се ако не съм отговорил на някой но най вероятно съм забравил в суматохата около сезона. Що се отнася до DURATRAC 15" цола ще има най рано началото на февруари. 16" цола средата на януари. И това е за момента. До като дойде време може и да се промени нещо.С една дума няма нищо сигурно.

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Здравейте, момчета! Някой ще подскаже ли кое е приемливото налягане при Дуратрак 31"Х15" за експлоатация предимно пред кафето (по асфалт)? Жипката е Чероки'93 с газова бутилка зад задната седалка (ако това има голямо значение). В момента са на 2.3, но ми се струва, че се люлее повече от необходимото. При Гудрич АТ с налягане 2.2 изобщо не се забелязваше такова "разтягане".
                              Последно редактирано от коко келеша; 28-11-15, 16:27.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Не знам за какво люлеене говориш. Моите ги карам на 2 само към моретно. През останалото време са на 1.7. Ако ги надумкам на 2.3 ще вози като каручка. Джипката е Терано 2, с тегло 1750кг, което предполагам е повече от Черокито.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X