Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Е и на мен не ми се чака до 10 януари, вече заваля, а аз съм със почти "сликове", ловните полета не чакат и затова спазарих едни почти не карани Кама Пилигрим. След година/две ще се обзавеждам с Дуратраци.

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Абе колеги някой има ли представа колко тежи един ДУРАТРАК с размер 235/75/15,ако някой има непоставен на джанта нека го изтегли.Благодаря предварително

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        16.2кг. Не съм ги мерил лично - има информация за това по търговските сайтове в чужбина. Това е от 2 различнио сайта, така че трябва да отговаря на истината.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Благодаря колега,значи на витарката ще качат около литър в сравнение със сегашните 15.5кг с които я карам.Това ще е следващата гума за нея

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Е как пък реши че ще качат около литър? По отношение на разхода факторите са много и не съм сигурен дали при разлика от 700 грама на гума точно това ще е определящото разхода.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              И в крайна сметка Дуратраци в БГ има ли? 235/75/15

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                На мен ми качиха около 1,5л газ на 100км, ама на кой му пука за разхода. Кеф цена няма!!!
                Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                  И в крайна сметка Дуратраци в БГ има ли? 235/75/15
                  След 10 януари ще има
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                    На мен ми качиха около 1,5л газ на 100км, ама на кой му пука за разхода. Кеф цена няма!!!
                    Качиха спрямо какви гуми? Със същия размер или не?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      След 10 януари ще има
                      Добре звучи, до тогава ще се забавляваме.
                      За конкретно място ли знаеш или..?

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                        Добре звучи, до тогава ще се забавляваме.
                        За конкретно място ли знаеш или..?
                        Така разправят на всички места дето съм питал - който има нерви да чака
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          Така разправят на всички места дето съм питал - който има нерви да чака
                          То нерви добре, ама снеговете идват, утре почва да вали сняг по високото в западна България!!! И ко прайм тогава, а . А и до 10.01 ще свърши и лова, затова спазарих други гуми, иначе що давах пари за Тераното, като ще стои пред блока.
                          Друго не мога да разбера - май се събираме доста желаещи за тези гуми, вносителя що не ще да изкара малко парици от нас?!?!?!

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Ми, в Полша уж ги има налични в сума сайтове. Ако са толкова много желаещите, не вярвам да е проблем да се докара един бус, примерно.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Първоначално публикуван от ico_dok Преглед на мнение
                              То нерви добре, ама снеговете идват, утре почва да вали сняг по високото в западна България!!! И ко прайм тогава, а . А и до 10.01 ще свърши и лова, затова спазарих други гуми, иначе що давах пари за Тераното, като ще стои пред блока.
                              Друго не мога да разбера - май се събираме доста желаещи за тези гуми, вносителя що не ще да изкара малко парици от нас?!?!?!
                              Е така де - аз нямах намерение да чакам 3 месеца, па макар и да са най-яките гуми....

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Ми, в Полша уж ги има налични в сума сайтове. Ако са толкова много желаещите, не вярвам да е проблем да се докара един бус, примерно.
                              И тука по много сайтове ги имаше налични, докато не ги поръчаш....
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Въпрос на 10-ина мейла. Ти им кажи че искаш 20 комплекта, пък гледай сеир после.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X