Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mнения за Leatherman multi tool

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mнения за Leatherman multi tool

    От доста време се каня да си вземе един от тези многофункционални инструменти и доста сайтове съм изгледал по темата търсеики нещо което има относително приемлива цена и би ми вършило работа и то известно време доста сериозно се заглежадам по спецялно по инструментите на Leatherman www.leatherman.com като по спецялно съм харесал модела Surge:http://leatherman.com/products/tools/surge/default.asp
    Но преди да си закупя това ценно пособие ми се ще да видя какво ще кажете вие аз вече съм го избрал така че сигорно ще е тои но все пак които имамнение нека го каже смятам че това е доста полезно пособие за всеки от нас тук ще пусна и няколко снимки на Surge
    Прикачени файлове
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    Нищо лошо не може да се каже. Все пак това е фирмата наложила тези инструменти на пазара. Но имайки в предвид че фирмата няма сериозен представител тук цената му ще е по-висока от Victorinox. Качеството и на двете марки е еднакво високо. Всъщност най-високото...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Знам за липсата на представител и съм виждал в България от тези инструменти и бяха доста скъпи и точно поради тази цел брат ми ще ми го вземе от щатите и идвайки в България ще го донесе така че това не ме притесня интересно ми беше за качеството защото четох из разни места че било не добро което ми се видя странно
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        Re: Mнения за Leatherman multi tool

        моето мнение е че швейцарските са по - добри, имам и двете, ледърмена е счупен шверцарското работи, това е най - верния тест според мен

        има едно такова нещо на гербер, много добро и удобно но тук не съм го виждал да се продава
        drive alive

        Коментар


        • #5
          Re: Mнения за Leatherman multi tool

          Gerber вече е собственост на Фискарс и по този повод има представител който даже и продава ножовете... Но са още по скъпи...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            Re: Mнения за Leatherman multi tool

            Gerber, Leatherman, Victorinox, Wenger... все са хуабви, качествени и за съжаление скъпи. Но нито един от тези продукти няма да те разочарова като качество, затова по добре да го пипнеш и да видиш кой най ще ти лепне в ръката, а не на другите какво им харесва повече.
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #7
              Re: Mнения за Leatherman multi tool

              За другите незнам, но Leatherman имам почти, или същия. За моите нужди си е добър. Не го жаля много, много но още е здрав. Е не блъскам с чука по него. Като ти стои в джоба или жабката помага в най невероятни ситуации. Успех в избора.

              Коментар


              • #8
                Re: Mнения за Leatherman multi tool

                Аз съм решил вече че ще е Летерман защото като съотношенеие цена качествомене ме устроива но просто ми е интересно да поразискаваме за качествата и на другите защото все пак не е само тази марка
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #9
                  Re: Mнения за Leatherman multi tool

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Нищо лошо не може да се каже. Все пак това е фирмата наложила тези инструменти на пазара. Но имайки в предвид че фирмата няма сериозен представител тук цената му ще е по-висока от Victorinox. Качеството и на двете марки е еднакво високо. Всъщност най-високото...
                  Свързах се с Leatherman, това са дистрибуторите им за България:

                  София - ET DIMS - 02 974 3119
                  Пловдив - Zoom Distribution ltd, 0888 152 125

                  За това дали са сериозни - не знам. Трябва да се провери, може би ако се организират форумците да може да си издействат някакви цени.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Mнения за Leatherman multi tool

                    Е това вече е новина. Ще пробваме да поговорим, да се надяваме че са сериозни.
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Mнения за Leatherman multi tool

                      Дано излязат сериозни предполагам че освен мен може и още клиенти да си съзадът иначе ще се наложи да правя тръдни канали за доставка на този ценен за мен инструмент
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Mнения за Leatherman multi tool

                        Има и едни по-добри от Лидерман. Шведски. И комбинацията от инструменти е по-удачна. Обаче не помня името щото цената е х1,5 - 3(((
                        Аз карам от средата на 90-те с някъв Шрад. В щатите струваше 60 долара. Такъв имаше. Тука подобен Лидерман - 300 лева. Комбинацията не ми харесва, обаче слабо му личи че е използван. Най-много съм го надувал да режа парчета от моята кабина, арматурно желяза Ф 6 със серейтора на ножчето и да къртя прозоречни решетки с клещите. С обърнати ръкохватки държи на менгеме водопроводна тръба половин цол за ремонт на резбата. Нормално настолно менгеме не удържа. Като клещи устойчиво държи и отвива гайки до 19 без да ги окръглява.
                        Усещането е че може повече. Ама ръцете ми вече могат толкова.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Mнения за Leatherman multi tool

                          Е, аз моя не съм го напъвал чак толкова, но си прав за комбинацията. Можеше да е далеч по-удачна. Въпреки, че не ме е оставял, да не свърша работа.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Mнения за Leatherman multi tool

                            Имам подобен модел на Летерман, само че е модел Wave. Хубава работа ми върши, но според мен Victorinoxа има едно голямо предимство. То е че сгъващите се инструменти като отверка, шило и отварачка имат фиксатор в отворено положение за разлика от Летермана. При модела Wave фиксатор имат само ножовете, триона и пилата.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Mнения за Leatherman multi tool

                              При "супер тул 200" има фиксатор на всички инструменти
                              Аз съм МНОГО доволен

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X