Обява

Свий
Няма добавени обяви.

за един STIHL

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • за един STIHL

    Незнам дали е за тук темата,ако не е моля за преместване
    Попаднах на STIHL от 1962-а година,в изправност,без верига.Не е мои,на жената на брат и.Моля за някаква техническа литература,ръководства,картинки,и евентуално цена на този модел.Машинката работи,има само проблем с високите обороти,нищо сериозно.Взел я е от скрап-пункт за една туба нафта Шината се завърта като на дружба около надлъжната си ос....абе гледаите
    Прикачени файлове
    Калин Владов,09РСПБЗН

  • #2
    До: за един STIHL

    Колега,това е уникат,приберете го за музея!

    Коментар


    • #3
      До: за един STIHL

      В лесотехническия има сбирка от разни такива машини които ги зяпахме с учебна цел )
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #4
        До: за един STIHL

        Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
        Незнам дали е за тук темата,ако не е моля за преместване
        Попаднах на STIHL от 1962-а година,в изправност,без верига.Не е мои,на жената на брат и.Моля за някаква техническа литература,ръководства,картинки,и евентуално цена на този модел.Машинката работи,има само проблем с високите обороти,нищо сериозно.Взел я е от скрап-пункт за една туба нафта Шината се завърта като на дружба около надлъжната си ос....абе гледаите
        Отиди в някое представителство на Щил и направо им я остави за профилактика, ама вземи някой да направи скрита камера Ще си заслужата гледката
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          До: за един STIHL

          Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
          Отиди в някое представителство на Щил и направо им я остави за профилактика, ама вземи някой да направи скрита камера Ще си заслужата гледката
          Страшна идея.Ще гледат е така.Задачата е да се намери верига,само това е липсата.Стъпката е доста по-голяма от на съвременните резачки.
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • #6
            До: за един STIHL

            Направо ги накарай да ти сложат шина и верига

            Коментар


            • #7
              До: за един STIHL

              Страхотен уникат, със сигурност като отидеш в Щил, ще почнат да те врънкат да им я продаваш и ще ти предложат замяна за нова. Ама ти не се поддавай, а им кажи че си режеш с нея и да ти сложат нова верига. Ще се опулят.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                До: за един STIHL

                Човече, това наистина е уникат, изпрати тези снимки на производителя и веднага ще ти вкарат оферта, сигурен съм.
                В най лошия случай ще ти предложат поне 2 професионални чистак нови , но ти не се поддавай лесно.
                Първата асоциация, която ми дойде на ум като видях беше с немските мотори с кош от втората световна.
                [B]Land Rover Discovery 300 tdi , 1995[/B]

                Коментар


                • #9
                  До: за един STIHL

                  Да,уникат е.Добре че няма шина и верига,досега да и се е разказала играта-собственика много и са кани да я вкарва в гората.Аз затова и спрях да му ги търся
                  Много му говорих че е ценна,а тои вика "колко ли трици ще хвърля"
                  Калин Владов,09РСПБЗН

                  Коментар


                  • #10
                    До: за един STIHL

                    Не искам да Ви разочаровам, но Щил и до сега си е в град Вайблинген, и си има много добре уреден музей, в който са представени всички машини. До преди 5 години, всички дистрибутори на Щил, ходеха на обучение в Германия поне един път на 2 години, та са виждали музея и машината съответно. По-новите дистрибутори може и да не са, не знам дали продължават обученията в Германия или са само тук. Пък шина и верига могат да се намерят пак там, във Вайблинген, че за една бройка тук никой няма да направи поръчка.
                    Та по-добре си я ползвайте, ама не пречи и един мейл на офисе@щил.де със снимка на машината, знае ли се. Може пък точно този модел да са го загубили.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #11
                      До: за един STIHL

                      Не съм се изразил правилно-чак уникат не е,но заслужава да я запазиш в добро състояние
                      Калин Владов,09РСПБЗН

                      Коментар


                      • #12
                        От: за един STIHL

                        хубаво щилче модел BLK - произвеждан за немската армия, това е малкия вариант има и по голям който е над 100сс. Стъпката на веригата е .404" на 1.6мм дебелина на "петата", веригата е минимум 64 елемента. Ако ми я донесеш ще ти намериме и шина и верига.
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • #13
                          От: за един STIHL

                          Някои може ли да ми каже каде мога да си намеря цилиндър и бутало втора употреба за щил 290 че моите позадраха малко?

                          Коментар


                          • #14
                            От: за един STIHL

                            комплект нови тайвански -168лв
                            семерингите на вала 8лв, а лагерите можеш да си вземеш от всеки магазин за лагери - стандартни размери са.
                            Ако искаш звънни да ти кажа къде съм ги гледал тези цени.
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • #15
                              От: за един STIHL

                              Ignev ,
                              ако желаеш пиши на лични или ми се обади ще измислим нещо ,мисля че имаме годни цилиндър и бутало

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X