Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HiLIFT jack

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: HiLIFT jack

    Може не е проблем скоро ще правим и промоция, но за това в отделна тема

    Коментар


    • #17
      От: HiLIFT jack

      Благодаря на всички които отговориха и помогнаха или се опитаха да помогнат
      Днес бях в Пловдив и минах през руския пазар, останах разочарован от Джековете които предлагат там. 80лв струва 48", 60" нямат въобще, а тези които ми показаха изглеждаха повече като бракувана стока от колкото като нещо на което може да се разчита, целите в шупли при отливането, единия с огромна цепнатина точно там където се захваща лоста (дръжката), та с 2 думи за колегите които ще пазаруват от там - ВНИМАВАЙТЕ и оглеждайте хубаво това което вземате.
      Аз си взех 60" крик от магазина на Симеон за 110лв и поне при огледа изглеждаше доста по добре от тези в Пловдив, скоро ще го тествам и ще споделя мнения.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #18
        От: HiLIFT jack

        Тия са без шупли, ама малко далеч. www.paddockspares.com Нещо не излиза директния линк, но в сайта има няколко вида.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #19
          От: HiLIFT jack

          Има няколко места на пазара където продават джекове....Тези шупли къде са ,по механизма ли...защото тръбата си е тръба...утре ще го снимам по подробно ..!
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #20
            От: HiLIFT jack

            Шуплите са по механизма което е притеснителното, то ако беше по тръбата - не е страшно
            Обиколихме целия пазар и само на това място бяха останали, на другите места бяха свършили криковете.
            А и при опит за вдигане самият механизъм издаваше някак странен изстрадал звук- като на нещо което всеки момент ще се разпадне. Не искам да правя анти реклама, може пък просто аз да съм попаднал на кофти екземпляр (два броя- толкоз пробвах преди да се откажа).
            Кажете сега - кога ще има разходка около София и кой колега ще ме вземе- че да пробваме новата придобивка, щото моя черок е още в бокса.
            Поздрави.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X