Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за HI-LIFT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за HI-LIFT

    Интересувам се колко е най дългият джек?Има ли по голям от 60" и ако има откъде може да се купи

  • #2
    До: Въпрос за HI-LIFT

    Cast/Steel

    • Made of Cast & Stamped Steel Parts.
    • 7000lb (3175.14kg) Tested Capacity.
    • Available in 36", 42", 48", & 60" Heights.
      (91, 107, 122, & 152cm)
    • Lifts, Winches, Clamps, & More.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за HI-LIFT

      Значи 60" е най големият и по голям няма
      Последно редактирано от TRAPERA; 09-08-07, 23:35. Причина: грешка

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за HI-LIFT

        Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
        Занчи 60" е най големият и по голям няма

        Извинявай, ама за какво ти е по-голям? Той и 60" си е достатъчно голям, та далеч не във всяка джипка може да се побере.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за HI-LIFT

          Не съм срещал никъде по голям от 60"-затова се интересувам дали има.

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за HI-LIFT

            патрола кат го дигна на прага колкото може с джека и аха аха по таван.джека е 60

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за HI-LIFT

              няма по голям от 60"
              размерите са 42", 48" и 60" (107, 122 и 152cm) от черния има и 36" (91cm)

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за HI-LIFT

                Аз съм с 48" и за сега се справя отлично, а Уазката хич не е ниска,пък и е доста удобен в предвид размерите си.
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за HI-LIFT

                  Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                  Аз съм с 48" и за сега се справя отлично, а Уазката хич не е ниска,пък и е доста удобен в предвид размерите си.
                  Аз съм с 60" и ми върши работа отлично но ако има бих взел и един по голям.По дългият ще върши по добра работа например когато се ползва като лебедкаНо щом няма по голям от 60"-здраве да е

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за HI-LIFT

                    Нещо ми се върти в главата за джек 80",но не съм много сигурен.
                    sigpic УАЗ-452

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за HI-LIFT

                      Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                      Нещо ми се върти в главата за джек 80",но не съм много сигурен.
                      Сети се къде го имаМоже би ще може да се достави по някакъв начин.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за HI-LIFT

                        Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                        Аз съм с 60" и ми върши работа отлично но ако има бих взел и един по голям.По дългият ще върши по добра работа например когато се ползва като лебедкаНо щом няма по голям от 60"-здраве да е
                        На твое място бих забравил използването на хай-лифта като лебедка. Да, принципно я има тази възможност, НО на практика няма да ти свърши работа.

                        Както е отбелязал В. Петров в една друга тема

                        ... Че аз заедно с Митко фулда и компания + булдога (Емо) успяхме да дръпнем на Митко Тойотата два метра (говоря за наклон > 35 градуса) и това си беше... Изкъртихме се... Аз съм 105кг. в нелоша форма булдога не е от малките...
                        Въпроса с дърпането на ръка е и задача която отработвахме в МСС... Проверено е на практика... Двама човека могат да изтеглят "джипка" на около 10 метра по не много голям наклон и са на ръба на силите си...
                        ...
                        Ще се повторя - механичните лебедки от този вид са НЕПРАКТИЧНИ и на практика неприложими за нашите цели...
                        Към това мога само да добавя, че пробата при тренировката на МСС се състоеше само в това да се издърпа джип на малко разстояние, по не особено стръмен наклон.
                        Дори при непрекъсната работа с хай-лифта (двама души се сменят) това ставаше много бавно. Не ми се мисли, ако ставаше въпрос за добре окопал се, легнал на мостове джип ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за HI-LIFT

                          Аз и преди съм питал, но дали някой може да ми покаже нагледно (снимка или схема) как се използва HI-LIFT вместо лебедка.
                          Благодаря предварително.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос за HI-LIFT

                            Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                            Аз и преди съм питал, но дали някой може да ми покаже нагледно (снимка или схема) как се използва HI-LIFT вместо лебедка.
                            Благодаря предварително.
                            Ето тук може да видиш:
                            http://htftp.offroad-bulgaria.com/vl...i/HPIM4795.JPG
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос за HI-LIFT

                              Лично съм ползвал HI-JACK за лебедка ,за аварийна ситуация върши работа но на истина след пето -шесто презакачане си уморен до неузнаваемост но става
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X