Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крик за Offroad (HiLift)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крик за Offroad (HiLift)

    Откъде може да се набави голям механичен крик?

  • #2
    От мене например ...

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от fulda
      От мене например ...

      За HI-Lift ли е думата .На каква цена ?

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от TT-Raa
        Първоначално публикуван от fulda
        От мене например ...

        За HI-Lift ли е думата .На каква цена ?
        познавам колегата Фулда... ако решиш да взимаш крик, ще ти го докарам в неделя
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Не знам как се казват такива крикове, но съм ги виждал по снимки от този сайт. Необходим ми е за Нива, като се окопая, да мога да я вдигна нависоко и т.н. Ако имате нещо подходящо, дайте координати и евентуално цена.

          Коментар


          • #6
            230 лв. бройката .
            тел. 0887 33 03 81 Митко .

            Коментар


            • #7
              познавам колегата Фулда... ако решиш да взимаш крик, ще ти го докарам в неделя [/quote]


              Ha каква цена все пак ? А за неделя като гледам май не са се появили нови кандидати, какво ще правим? Лично аз подкрепям идеята ти още от самото начало,но и на мен района не ми е познат, тъй,че какво ще правим без роудбук

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от TT-Raa
                ...какво ще правим без роудбук
                ако се отказваш, кажи сега, за да знам...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Не съм се отказал,казах,че съм за но сега нещо по конкретно?

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от TT-Raa
                    Не съм се отказал,казах,че съм за но сега нещо по конкретно?
                    по-конкретно пратих ти ЛС, не се ли е получило?

                    крика е 230лв, както ти е написал Митко
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      Ясно,11ч площада на Дорково.Червено Роки с мек таван.0886645406-Жоро.Ако дойдат и едни юнаци с два джипа добре,ако не идвам сам.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от TT-Raa
                        Ясно,11ч площада на Дорково.Червено Роки с мек таван.0886645406-Жоро.Ако дойдат и едни юнаци с два джипа добре,ако не идвам сам.
                        разбрахме се!
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от atsvetkov
                          Не знам как се казват такива крикове, но съм ги виждал по снимки от този сайт. Необходим ми е за Нива, като се окопая, да мога да я вдигна нависоко и т.н. Ако имате нещо подходящо, дайте координати и евентуално цена.
                          Понеже имах Нива и такъв крик High Lift Jack (HighJack) Искам да споделя (ако не знаеш де...) за да вдигаш нивата без да я "измачкаш" трябват тръби за защита на праговете (слагат се много лесно в дупките за стандартните крикови опори) ии е добре да се заздравят броните за да не ги отпориш като я вдигаш от пред или (Особено) от зад, 1.1метровият HighJack влиза идеално в багажника на нивата зад седалката - заспива там
                          Успех

                          Коментар


                          • #14
                            Мерси за съвета. Ако ми подскажеш нещо и за тия тръби...

                            Коментар


                            • #15
                              Щом си от София, човека се казва Жоро (предполагам че и друг може да свърши работата) и има работилничка на улица Ведрина (м-у бул Вапцаров и ул. Златовръх) казваш че те праща Сашо (може и да не казваш) работи обикновенно след обед и вечер, ако искаш да видиш как изглеждат иди в купувам-продавам на "продавамси нивата" (моята нива) и виж снимките

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X