Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАшкавалените джекове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: КАшкавалените джекове

    Аз имам от Жълтите от Явор и съм много доволен. Убих го от ползване, Декофрирал съм с него, като лебедка съм го ползвал, колове съм вадил от земята, дори и камион съм повдигал с тръба и не успях да го изкривя или счупя. Опитите продължават.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #17
      От: КАшкавалените джекове

      Значи още не си намерил подходящият простор

      Коментар


      • #18
        От: КАшкавалените джекове

        Абе,то и спам даже не е,ама не е ли "простИр" правилната дума!?

        Коментар


        • #19
          От: КАшкавалените джекове

          Понеже сутринта бях сънен и бързах не съм забелязал, че съм счупил два циментови кола по три метра от асмалъка.
          Скършени са като солетки , а вътре са с по четири арматурки.
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #20
            От: КАшкавалените джекове

            Остави крика може и да не ти трябва, ама остана без вино бе човек, гледай да оправиш асмата!

            Коментар


            • #21
              От: КАшкавалените джекове

              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение

              Развали настроението на човека завинаги.
              Момци този джак и аз го ползвам за камиона който вече тежи 2798кг и е доста здрав. Ползвам го за виетнамката Газ 66, доста е тестван макар, че е китайче, ама то какво не е китайско в нашата държава.

              Коментар


              • #22
                От: КАшкавалените джекове

                И понеже е петък 13 тази сутрин, като си отворих предната врата ми се изсипа задното стъкло .
                Между другото от вчера сутринта ми върви на криво, вече не помня всичките щуротии, които ми се случиха, но щях да падна от 10 метра през покрива на едно хале .
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • #23
                  Re: От: КАшкавалените джекове

                  Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                  И понеже е петък 13 тази сутрин, като си отворих предната врата ми се изсипа задното стъкло .
                  Между другото от вчера сутринта ми върви на криво, вече не помня всичките щуротии, които ми се случиха, но щях да падна от 10 метра през покрива на едно хале .
                  Да търсим стъкло? Вероятно рамката се е поосукала и е държала стъклото под напрежение.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #24
                    От: КАшкавалените джекове

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Краси, той не е за подобен тип натоварване. ......
                    +1

                    С Траялмастера-късия, който вероятно също е китайски, съм вдигал камион Ивеко, пълен с бира и безалкохолни. Подаде малко в същата посока както джека на traveling, но деформацията беше еластична, а причината за нея беше не съвсем правилния ъгъл на натоварване. Но нямаше друг начин.
                    Джекчетата са си здрави конструктивно. За материала - не коментирам.
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Re: От: КАшкавалените джекове

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Да търсим стъкло? Вероятно рамката се е поосукала и е държала стъклото под напрежение.
                      Вратата беше посукана и вчера я изправих, очаквах да се счупи при изправянето , но явно студа през нощта го е пръснал.
                      Сега е в Кобра слагат ново, това ми е второ за половин година, започнах ги като Кольо, ама задни .
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • #26
                        От: КАшкавалените джекове

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        +1

                        С Траялмастера-късия, който вероятно също е китайски, съм вдигал камион Ивеко, пълен с бира и безалкохолни. Подаде малко в същата посока както джека на traveling, но деформацията беше еластична, а причината за нея беше не съвсем правилния ъгъл на натоварване. Но нямаше друг начин.
                        Джекчетата са си здрави конструктивно. За материала - не коментирам.
                        За камион пълен с бира бих си изкривил джека отново .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • #27
                          От: КАшкавалените джекове

                          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                          За камион пълен с бира бих си изкривил джека отново .
                          Не е ли по-прагматично направо да го разтовариш?
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • #28
                            От: КАшкавалените джекове

                            Не !
                            Искам да го закарам в Стара Загора на 28 и 29-ти .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X