Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Песъкоструй и боядисване на шаси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Песъкоструй и боядисване на шаси

    Привет,
    трябва ми контакт на сервиз или човек, който може да обработи едно шаси с повърхностна ръжда основно около задния мост и гредата на задната броня, след което да нанесе защита, така че поне няколко години да няма проблеми от подобно естество. Бях започнал тази процедура сам, но нямам нито времето, нито се получава добре без струене и обезмасляване, та предпочитам да се свърши както трябва. Става дума за София и околията. Видях няколко стари подобни теми, но не ми вършат работа, та ще съм благодарен, ако споделите вашия опит!

    EDIT - забравих да кажа, че би било супер, ако въпросното място предлага и цялостно боядисване с раптор (или подобна) боя.
    Последно редактирано от as9993; 17-03-24, 15:27.

  • #2
    Свържи се, според мен това е човека. Ползвал съм му услугите, както и много други, не съм чул някой да е недоволен. Готин е, и обича хубави натурални сокове. https://j-stil.info/kolor-tuning-eoo...1970342694468/

    Коментар


    • #3
      Мерси, ще звънна.

      Коментар


      • #4
        Предвиждаш ли отделяне на шасито от купето?
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • as9993
          as9993 коментира
          Редактиране на коментар
          Честно казано не знам. От една страна ми се иска да стане както трябва, но от друга ми е ясно, че с отделяне става съвсем сложно, а и скъпо. Като цяло съм навит, стига да стане като хората.

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X