Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой от подвизаващите се тук дали има James Baroud? Тъй като overland-a определено ми е тесен вече, а по-голям няма се насочвам към 2 палатки и се блазня от идеята за 1 черупка и една нормална зад нея. За момента фаворит за черупката ми е medium maggiolina extreme, но ме дразни че няма задна врата, а grand-tour 360 пък не ми харесва от към текстил - не знам защо но само уж най хубавата палатка са направили с Air-tex вместо с Dralon, а той (еъртекса) е значително по лек и шушляков... Та поради тези дилеми се заглеждам и по JB, но наживо не съм виждал.

    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • icerunner
      icerunner коментира
      Редактиране на коментар
      Знам. Но на мен ми е приятно да си говоря с хора тук. Особено за палатки вместо за перални
      Имаш ли някакъв дискомфорт от височината в твоята. Ясно е че не можеш да се изправиш да се преоблечеш, но мислиш ли, че 5-10 см имат значение. Бароуд е 100 см, Гранд тур е 96 в задната част, а екстрем и Еър лендър са по 90.

      Иначе аз подозирам, че накрая ще се спра на екстрема, защото е зелена... като във вица за секретарката

    • MoridinBG
      MoridinBG коментира
      Редактиране на коментар
      Аз съм 1.73, жена ми 1.59, в маджолината само седнали и легнали. Нагоре си остава място, далече съм от опиране в тавана.

    • icerunner
      icerunner коментира
      Редактиране на коментар
      Т.е. като влизаш и излизаш и седнал или на колене оправяш чували и багаж не си за едни 5-10 см да ти липсват. Това ме интересуваше, защото овърланда е с триъгълен покрив и не се ориентирам колко ще е различно с плосък.

      Още една причина маджолината да ми е фаворит е че конструкцията на отваряне дава много по-добра странична устройчивостн което освен за вятър, мисля че ще е важно и при опъване на разни тенти за сянка и дъжд от покрива на палатката

  • дублиран пост.​
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • alexalex69
      alexalex69 коментира
      Редактиране на коментар
      Имам двама комший с Барод палатки ( модели не мога да кажа ) . Едната се отваря като колумбус , пък другата е като маджолина , обаче май само се гласят да ги ползват и пробват на паркинга ......

      Какво по-точно те интересува ?
      Мога да питам ,обаче съм сигурен , че нямат база за сравнение с Аутохоум .

      Аз имах оверланд и ме е яд ,ще я продадох като пораснаха децата .

    • icerunner
      icerunner коментира
      Редактиране на коментар
      Честно казано ме интересува да се кача и да я пипна на живо. Начел съм се с каквото пишат хората по света и имам не малко (стотин) нощувки в различни условия с моята. Та просто искам да пипна преди да реша. Въпреки че, както казах, накрая сигурно ще избера тая с големите цици
      Последно редактирано от icerunner; 18-09-21, 10:41.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X