Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За състезателните джипки в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: За състезателните джипки в България

    Ники не се сърди брат. Тва е положението. По нагоре в темата казах защо никои не пише и последното мнение на Трапера го потвърждава.
    Каскадйора написа в общи линйи какво е правил и аз съм сигурен че е дал над 10 000лв. Щото парите се дават във времето и това спрейче и онва кабелче или болче никои не ги брои. А парите за дреболйики са доста.
    С 8000лв можело да се направят много неща. Дрън дрън.
    На мен не ми стигнаха само за джанти. Един носач с шарнир на Хейм е 500лв. Това дето Нивоводите му викат надлъжни щанги и при тях е 6.50лв. А при Джийп са осем броя.
    Та такива ми ти работи.
    Докато няма кои да слуша за амортисьори от 50 000$ - няма да има и кои да пише.

    Коментар


    • #62
      До: За състезателните джипки в България

      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Моля да не развивате конфликт какъвто всъщност няма...
      Конфликтът възниква (ако въобще има такъв) поради това, че въпреки добрия тон във ВСИЧКО писано от мен се появяват квалификации, които едва ли някой би приел.

      Това, че V93 не е съгласен с моето мнение не означава, че може да ме обвинява в мръзел, бабаитлък или квото му скимне.

      Едно основно качество на интелигентните хора за мен е да се разбират на базата на доводи и добър тон. Моля някой да посочи, къде моя тон е излязъл от рамките на приемливото, за да се извиня. Докато не ми се посочи такъв мой пост не приемам обидни квалификации по мой адрес от НИКОЙ.

      Ники не се сърди брат. Тва е положението...
      За сърдене не може и да става въпрос, просто държа на малко по-добронамерено отношение, особено когато към никого не съм проявил обратното.

      Е, до този момент де

      Коментар


      • #63
        До: За състезателните джипки в България

        V93 определено има право когато говори за мързел. Защото и на мен започна да ми омръзва някой да дойде и да почне да иска, ама я ми напишете това или онова. Щом има желание за статия свързана със състезателните джипки моля някой да седне и да я напише, аз също ще я прочета с интерес. Всеки който иска нещо написано, следва първо да си зададе въпросът: А аз лично какво написах в този форум което има някаква стойност за другите? И чак тогава да иска. Защото "искащите" винаги са хора с по няколко мнения и нищо смислено написано до момента...

        Ето ви и пример. Аз лично ще уредя среща със собствениците, състезателите и поддържащия екип на част от шампионските "джипки". Те ще бъдат любезни да отговорят на всякакви въпроси и ще може да се снима. Хайде който има време и желание да си приготви апарата и да заповяда... Ако ли не да не иска нищо на готово....
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #64
          До: За състезателните джипки в България

          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          V93 определено има право когато говори за мързел....
          Хм, става въпрос на чест да се появя с фотоапарат значи . Добре, имам апарат и камера, остава да уговорим удобно за вас и за мен време. Г-н Петров имате ЛС, за да не занимаваме останалите.

          Не претендирам да съм толкова в час какво да питам, но ще разчитам и на помоща на състезателите за това какво биха искали да се знае за техните машини.

          Поздрави

          Коментар


          • #65
            До: За състезателните джипки в България

            Браво, уговорено!
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #66
              До: За състезателните джипки в България

              Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
              Обективните причини не могат да се наричат мързел.

              Обидни квалификации към теб не съм използвал и ще те помоля да се въздържаш от такива и по мой адрес.

              Дали е имало желание или не щеше да се види ако не бяхте превърнали темата в ..... (повтарям го за ...надесети път).

              Ако имаш още желание за коментиране можеш да коментираш и това.

              Съжалявам за по-острия тон, но към хора позволяващи си злобни забележки и коментари не смятам за удачно да продължавам с обичайния си добронамерен подход.

              Със здраве.
              Обидни квалификации?!? Ти що реши, че "бабаити" се отнася за тебе, а не за автора на темата ТурбокичекБАБАИТ, което ми се струва доста по-близко до ума?!?
              Сега остава и въпросният да дойде да се обиди, че съм го нарекъл "бабаит" ...

              А по отношение на мързела, с цялото дължимо уважение, но ще повторя констатацията си, че някои хора определено само искат да им се поднася на тепсия информация, без да са дали нищо от себе си. Че на всичкото отгоре не желаят дори да си направят труда да потърсят това, което вече го има във форума.

              В един по-горен мой постинг съм цитирал изказванията, които са станали конкретен повод за констатациите за мързел ...

              Така че, колега, хайде да не се държиш като ущипана девица!
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #67
                До: За състезателните джипки в България

                Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
                Хм, става въпрос на чест да се появя с фотоапарат значи . Добре, имам апарат и камера, остава да уговорим удобно за вас и за мен време. Г-н Петров имате ЛС, за да не занимаваме останалите.

                Не претендирам да съм толкова в час какво да питам, но ще разчитам и на помоща на състезателите за това какво биха искали да се знае за техните машини.

                Поздрави
                Чакаме Статията и аз с радост ще я изчета, макар и да имам някаква представа за повечето Състезателни машини (без претенции за изчерпателност), човек се учи докато е Жив.

                П.С. Ники ти както си се активизирал случаино да искаш да систематизираш и информацията в "колко ви харчи..."???
                /шегичка/

                Коментар


                • #68
                  До: За състезателните джипки в България

                  Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                  ....П.С. Ники ти както си се активизирал случаино да искаш да систематизираш и информацията в "колко ви харчи..."???
                  /шегичка/
                  Що бе, ако кажете ще я систематизирам . Даже вече започнах и съм на 4-а страница от въпросната тема.
                  Последно редактирано от nikidd; 20-07-07, 15:32.

                  Коментар


                  • #69
                    До: За състезателните джипки в България

                    Венци, Ники, ако срещата със съзтезателите не е конифиденциална, искам да дойда и аз, и без това повечето ги познавам.
                    И като стана дума кой каво прави по съзтезателни джипки, доста интересна информация има в списанието за съзтезателното Чероки на Близнаците( писана изключително подробно и със снимки от самите тях) и за две от Г класите на Сашо Ковачев. И в трите статии побробно е упоменато какви части са слагани, как, защо. И в сервиза на Близнаците, и при Сашо съм ходил, и винаги са отделяли време да покажат какво правят, как го правят и да се порадваме заедно на нещо ново като разработка и дори идея. За сериозно интересуващия се винаги има начин да научи нещо повече, особено от хора, " болни" от същата болест. Просто хората имат сериозен бизнес и понякога е трудно да пишат тук надълго и на широко.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #70
                      До: За състезателните джипки в България

                      Няма ли да е по лесно да отидеш на 3-4 състезания и така ще видиш 90% от джиповете ?
                      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                      Коментар


                      • #71
                        До: За състезателните джипки в България

                        Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
                        Що бе, ако кажете ще я систематизирам . Даже вече започнах и съм на 4-а страница от въпросната тема.
                        колега ако статиите са ти силата имам работа за теб в смисъл трябва да се напише една статия а мен не ми бива сериозно говоря да не си помислиш нещо друго

                        Коментар


                        • #72
                          До: За състезателните джипки в България

                          Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                          колега ако статиите са ти силата имам работа за теб ...
                          Изобщо не мисля че са (то е по-скоро обобщаване на вашите постове), но ако мога да ти помогна ще го направя с радост.

                          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                          Обидни квалификации?!? Ти що реши, че "бабаити" се отнася за тебе, а не за автора на темата ...
                          Ок, може би да съм реагирал прибързано. Извинявам се за което.
                          Продължавам да се надявам на добронамерено отношение от всички, към всички останали.

                          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                          А по отношение на мързела ...
                          Е не видях кое в моето мнение е мързел, а не констатация, че така би било по-удобно (за всички), но карай да върви.

                          Поздрави

                          Коментар


                          • #73
                            До: За състезателните джипки в България

                            Тука си е добронамерено място. Хората се палят именно за да задържим такова. А теми предполагащи някой да свърши работа за да може друг да се кефи водят до постове поясняващи защо това няма как да стане. В тази има повтаряемост на точно такива постове. И не е само тук.

                            Коментар


                            • #74
                              До: За състезателните джипки в България

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Венци, Ники, ако срещата със съзтезателите не е конифиденциална, искам да дойда и аз, и без това повечето ги познавам.
                              И като стана дума кой каво прави по съзтезателни джипки, доста интересна информация има в списанието за съзтезателното Чероки на Близнаците( писана изключително подробно и със снимки от самите тях) и за две от Г класите на Сашо Ковачев. И в трите статии побробно е упоменато какви части са слагани, как, защо. И в сервиза на Близнаците, и при Сашо съм ходил, и винаги са отделяли време да покажат какво правят, как го правят и да се порадваме заедно на нещо ново като разработка и дори идея. За сериозно интересуващия се винаги има начин да научи нещо повече, особено от хора, " болни" от същата болест. Просто хората имат сериозен бизнес и понякога е трудно да пишат тук надълго и на широко.
                              не съм съгласен за познати и приятели може и да е така, но миналата година когато режех джипа ходих при Ковачев да помоля за един размер да взема само и ми казаха че и те са крали концепцията от ОРЦ и не може, повече не съм ходил открих топлата вода сам наново

                              Коментар


                              • #75
                                До: За състезателните джипки в България

                                Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                                не съм съгласен за познати и приятели може и да е така, но миналата година когато режех джипа ходих при Ковачев да помоля за един размер да взема само и ми казаха че и те са крали концепцията от ОРЦ и не може, повече не съм ходил открих топлата вода сам наново
                                Нe знам защо са ти отговорили така, аз не съм близък приятел нито със Сашо, нито с Близнаците, просто сме познати, ама имам чуството, че хората са горди да покажат какво са направили и им е приятно когато някой се интересува.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X