Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори, мнения.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Амортисьори, мнения.

    Здравейте колеги, във връзка с предстояща смяна на предни амортисьори искам да попитам кой какви е ползвал и е останал доволен.

  • #2
    Хубаво ще е като задаваш такъв въпрос да вземеш да споменеш и за каква кола става въпрос.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      Идеята ми е , кой какви и ползвал и останал доволен или недоволен попаднал на качествени или на не качествени. Иначе колата Хюндай Туксон 2.0i , 08г.

      Коментар


      • #4
        KYB.

        Коментар


        • #5
          +1
          Life is too short to drive dull cars!

          Fight global warming !
          ... turn on your A/С !

          Коментар


          • #6
            Преди 10-тина години сменях на тогавашния ми автомобил и бяха Monroe , не останах доволен.
            Миналата година също сменях и заложих на Kayaba , доволен съм .
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
              Преди 10-тина години сменях на тогавашния ми автомобил и бяха Monroe , не останах доволен.
              Миналата година също сменях и заложих на Kayaba , доволен съм .
              На два пъти изгорях с Монро още в гаранцията. Не я признават, ако не си купил отделно прахозащитни маншони, ама ти ги продават и монтират без такива.
              После - ходи се жали.

              Тех-ко е фирмата.

              Коментар


              • #8
                Аз взех TRW, за сега държат. Ама ги взех комплект, а не по отделно ляв и десен. Бяха най-евтините после бяха KYB после Monroe. За комплекти говорим.

                Коментар


                • #9
                  Билщайн ама да не са от тех-ко, колегата горе е писал защо.
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар


                  • #10
                    Е тия трите изброените са на дъното на всяка таблица по хубост на амове.

                    Какво ще я правиш джипката,колко ше я товариш,броня/лебедка ше има ли.........така само с това инфо ти предлагам Билщайн 6112,ония дебелия
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      Амортисьори (авточасти) купени от БГ и такива купени от ЕС независимо от марката има разлика в качеството и издръжливостта....изпитано е многократно. Фирмите с , който работя тук в бг до сега винаги са признавали рекламации в гаранционния срок. Както се казва каквито и да вземеш дано са ти на късмет !

                      Коментар


                      • #12
                        Туксона ще се ползва като семеен и по язовири, / при наличие на свободно време съм там/, без сериозно натоварване по скоро черни пътища и неравности . Преди два месеца му сложих задни Закс засега се представят добре.

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                          ...бяха Monroe , не останах доволен.
                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          На два пъти изгорях с Монро още в гаранцията. Не я признават, ако ...
                          На "Хемито" си сложих "Monroe" от "роЦкауто.Цом", през 2013 г. За по-малко от година протече заден десен, за 70 000 км. колата почна да подскача и да си променя посоката при неравности. Изхвърлих ги и сложих "Billstein" по парт № препоръчан от Кинекса тука, ама ги купих от КМБ и дали не беше от "Тех-ко" ?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от петко12 Преглед на мнение
                            Здравейте колеги, във връзка с предстояща смяна на предни амортисьори искам да попитам кой какви е ползвал и е останал доволен.
                            вземи си оригинални, аз сложих миналата година точно на Тусон 4 нови каяба, но освен че са 2 пъти по-скъпи, колата почна да друса.
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #15
                              Билщайн, Закс, Каяба са с първо вграждане за почти всичко в Европа и Япония. Монро и една най обикновена афтърмаркет марка с добра реклама.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X