Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прoблем с ауди 90 купе

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прoблем с ауди 90 купе

    Зравеите.Имам ауди 90 купе 2.0 20 V.Когато работи в нормална температура за двигателя до 90-95 градуса добре,но като мине нагоре без да превишава 100 започват да държат спирачките и педала става твърд докато не падне пак до окло 90 гр.Някой знае ли нещо по този въпрос.Благодаря предварително. Това се получава 2-3 пъти през лятото и само в градски условия.
    С.Колев-Kawasaki KX 250

  • #2
    До: Прблем с ауди 90 купе

    Какво става.Никой ли нее чувал за такъв проблем.
    С.Колев-Kawasaki KX 250

    Коментар


    • #3
      До: Прблем с ауди 90 купе

      Има ли ABS колата? И като казваш държат спирачките ... това значи ли че освен че ти е твърд педала, и колелата са блокирани?
      Потърси в книжката да видиш дали е нормално мотора да ти работи в такъв Т режим. За Опел знам че е така но за Ауди ...
      Странна комбинация ...

      Коментар


      • #4
        До: Прблем с ауди 90 купе

        Дигай капака намери една пластмасова тръба от всмукателните тръби до тенджерата зад - спирачната помпа и хуууубаво я разгледай с всичките и малки маркучета - течове /дупки и скъсано, прогоряло / не трябва да има. Влиза въздух от някъде, май.
        Или я по - добре иди при някой дето разбира от серво апарати.

        Коментар


        • #5
          До: Прoблем с ауди 90 купе

          В подкрепа на горния пост - виж дали ти е на ниво също течността за сервото - възможно (малко верятно но ...) да се получава разширение на тръби и системата на сервото и да не достига ниво на течността (и съответно все едно нямаш серво) или пък да е остаряла и да си е загубила нужните качества.
          Успех и пиши после да кажеш какво е било.

          Коментар


          • #6
            До: Прoблем с ауди 90 купе

            За сега ще проверя маркуча и ще сменя спирачната течност.Благодаря предварително.Ако нещо се промени ще пиша веднага.
            С.Колев-Kawasaki KX 250

            Коментар


            • #7
              До: Прoблем с ауди 90 купе

              Първоначално публикуван от stefan777903 Преглед на мнение
              За сега ще проверя маркуча и ще сменя спирачната течност.Благодаря предварително.Ако нещо се промени ще пиша веднага.
              аз бих тръгнал от маслото на сервото, а не спирачната. Въпреки че и това не вреди.

              Коментар


              • #8
                До: Прoблем с ауди 90 купе

                Каква е разликата между маслото на сервото и спирачната течност.Аз за масло на сервото не съм чувал и затова питам.
                С.Колев-Kawasaki KX 250

                Коментар


                • #9
                  До: Прoблем с ауди 90 купе

                  Моля заключете тремата.Благодаря на тези които ми помогнаха.
                  С.Колев-Kawasaki KX 250

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X