Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замяна на пружини с въздушни възглавници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Замяна на пружини с въздушни възглавници

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Не ти требе. Сложих такова на служебния бус. Не изкара и половин година. На Файрстоун мисля беше. Едната възглавница започна да изпуска от мястото на залепване на вентила а другата от самия шев. Първоначалния коментар беше, че са карани меки и оттам е проблема. След изпращането на подробни снимки се оказа че все пак ще ги сменят, но ще стане бавно.....и още ги сменят
    Аха,ясно... Aз ще ги ползвам сигурно 10 пъти в годината най-много,така че... Дразни ме ужасно много това,че много потъва задницата при товарене и този ефект целя да премахна. Мислех си,че имам система за самонивелация,но нямам. И не съм сбъркал- не държи постоянно ниво на задното окачване(например 20 см от земяата) ами държи хоризонтал. Тъпо,ама...
    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
    Volkswagen Bora AKL

    Коментар


    • #17
      До: Замяна на пружини с въздушни възглавници

      Здравейте,аз имах проблем с едни увисващи при товарене ресори и го реших като добавих по една спортна пружина от Голф 2 ,купих ги от една морга заедно с подложките им и самите подложки приспособих едната заварих на купето а другата на планката която държи ресора.
      В моя случай и при докрай повдигната кола и увиснал мост пружината си стой на мястото.
      Ефектът беше поразителен,задницата се вдигна гордо започна да вози много леко празна и при сериозно натоварване вече на клякаше както преди.

      Тази технология я приложих успешно и на Галопера само,че при него поставих пружините вътре в оригиналните пружини получи се също чудесен резултат изключително евтин и лесен за реализиране.
      Последно редактирано от Николай Колев; 04-09-09, 22:18. Причина: редакция
      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
      Място и хора към които да принадлежи ...

      Коментар


      • #18
        До: Замяна на пружини с въздушни възглавници

        Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
        Здравейте,аз имах проблем с едни увисващи при товарене ресори и го реших като добавих по една спортна пружина от Голф 2 ,купих ги от една морга заедно с подложките им и самите подложки приспособих едната заварих на купето а другата на планката която държи ресора.
        В моя случай и при докрай повдигната кола и увиснал мост пружината си стой на мястото.
        Ефектът беше поразителен,задницата се вдигна гордо започна да вози много леко празна и при сериозно натоварване вече на клякаше както преди.

        Тази технология я приложих успешно и на Галопера само,че при него поставих пружините вътре в оригиналните пружини получи се също чудесен резултат изключително евтин и лесен за реализиране.
        Лесно и евтино И НЕприложимо за нови автомобили-гаранция и тн. Жалко. Иначе честито,колега.
        Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
        Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
        Volkswagen Bora AKL

        Коментар


        • #19
          От: Замяна на пружини с въздушни възглавници

          Здр. От 2 год карам с такива възглавници в пружините и мога да кажа че са мн добре. Аз се сдобих с гумени и се оказаха исдръжливи. Карам ги постоянно надути на 1 атм. Не ми нарушава комфорта и товароносимоста се увеличи значително и стана мн стабилен в завои. Аз ги взех от тук airhelperspring.com

          Коментар


          • #20
            Някой ползвал ли е възглавници на BlackStone? Отзиви?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X