Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маншони на полуоси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Маншони на полуоси

    Искам да попитам, маншоните на полуосите-външните откъм карето-трябва ли да са изцяло запълнени с грес, или трябва да е намазано само карето? А греста каква трябва да е: литиева или графитна?
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

  • #2
    Маншоните в никой случай не прябва да са пълни, те са прахозащитници. Ако се пълнят с грес нещо силно не е в ред.
    Все едно дали графитна или литиева, за такива цели изборът е психологически, всъщност. Литиевата я използват по-често.

    Коментар


    • #3
      Да поясня, не че маншоните се пълнят отнякъде и това ме притеснява. Ще сменям карета, та да пълня ли маншоните? Каретата, нямат в опаковката тубичка със смазка, както съм виждал на други места.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #4
        Сакън! Маншонът е защитен елемент а не картер! Щом се пълни, значи изпускат семерингите под него. Може защото са изтрити, може защото е набита излишно много грес.

        Коментар


        • #5
          като смениш маншона напълни карето обилно с грес и в маншона натъпчи малко колкото по стените да има

          Коментар


          • #6
            Карето се пълни с грес както каза по горе каишин... стените на маншона отвътре ги смазваш колкото да плъзнеш маншона... неслагаш повече във никакви случаи! Ако сложиш повече или започнеш да пълниш маншона на първия завой и си го пръснал и карето е отишло подяволите докато се прибереш!
            Ако си карал със спукан маншон на дадено каре, измии го убилно с бензин да няма пясък вътре и тогава му слагаш нова грес! Най-подходяща според мене и аз бих си сложил гръцка молибденова, но несе сещам марката... мисла че тука сме писали за нея в теми пак за карета!
            4ао и успех (ако имаш проблеми питаи!)
            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X