Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аубърн Про заден ден - да или не?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аубърн Про заден ден - да или не?

    Мисля една мислА тука и мир е ми дава - Тойотката е с отворен заден диф с А-ЛСД или електрониката бие спирачка на разтовареното.

    Чета,че доста народ е доволен от Аубърн Про което си е клъчово ЛСД и вършело работа,струва половината пари на АРБто и не го мислиш кога да го включваш / това ми е важно,че не ми се провеждат курсове на жената по офроуд каране /.

    ОБАЧЕ 4 пъти е сменяно маслото в Дифа при дильра и всеки път плякат добавка за ЛСД.......това трябва да видя защо и какво точно има в тоя диф.


    2 въпроса

    1 някой нещо против Аубърн Про освен,че рано или късно ще иска ремонт или замяна с нов?
    Нещо по-добро от това ЛСД?

    Кой прави добри Торсен дифове за вграждане - тоя трети въпрос ма както казах ми се въртят едни мисли тук пък не е добре.

    Мерси
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Аубърн Про заден ден - да или не?

    Още като ти видях темата исках да те попитам това което и ти си написал в края на поста.

    Що не помислиш за некъв Торсен отзад, което според мен е най-доброто за парт-тайм (и не само) гъзовоз ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Аубърн Про заден ден - да или не?

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Още като ти видях темата исках да те попитам това което и ти си написал в края на поста.

      Що не помислиш за некъв Торсен отзад, което според мен е най-доброто за парт-тайм (и не само) гъзовоз ?
      Мисли колко искаш ма матр’ял няма.

      Тундрата троши диф като я натовариш и плеснеш компресор,тия 500 коня не ги харесва дифа и троши пък и 500 коня добре ма сцеплението не е мислено с така диф без ЛСД или Торсен и или върти или спирачките се виждат в чудо.

      Мойта не е 500 коня ма един от най-добрите майсторчета тук ми е на 10 минути път,дифа е 500 долара,смяната му е 800 или нещо такова.Гледам из нета са доволни и то машинки с компресори или наджипени разни и наврени по трънаците,аз толкова мерак още нямам,но не виждам смисъл електрониката да бие спирачки на разтовареното за да се натоварено другото,бе сложете и един ЛСД бре японци дръпнати,сега аз трябва да се занимавам.

      Торсен не намирам за тия,знам кой да питам ма съм му на 3000 мили от дюкяна та питам вас поне за идея - Аубърн Про стават ли или да търся непременно Торсен и ако няма Торсен за тия М?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Аубърн Про заден ден - да или не?

        https://motoiq.com/project-tundra-ge...-differential/Е ги на какво прилича и кое и как.Работата е ясна май,няма Торсен за моя СУВ и единствените които предлагат нещо по-потентност тия.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Аубърн Про заден ден - да или не?

          Ако наистина нямаш голям избор, мЕтай го този, а и тия разправят, че бил корав, но е нормално всеки да си фАли стоката.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Аубърн Про заден ден - да или не?

            Виж са.Ако ще се кара по пътищата лсд-то е добре за кеф и сцепление.Ако ще ти трябва твърд блокаж за из нивите то той някак не се връзва с 500 коня из пътищата.
            А сега ти кажи.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #7
              От: Аубърн Про заден ден - да или не?

              Кви ниви, нали наоколо имало само палми ?!
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Аубърн Про заден ден - да или не?

                Аз от палми не разбирам.Около мен има ниви.Там дето е той не съм бил затова и такова сравнението.Ако бях ескимос друго щеше да е.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #9
                  От: Аубърн Про заден ден - да или не?

                  Камьнаци и пясък с елементи на дълбок сняг зимата в планината.

                  Тия,че го хвалят ясно ма и всичките Тундри с компресор това ползват,бил як.

                  Ще питам спеца за друга опция,най-много и той да се смее Ти какво ще я правиш та ти идва лабав
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Аубърн Про заден ден - да или не?

                    То е добро решението.Просто е добро да слагаш конете на асфалта.Та действай.Аз смисъл от твърд блокаж на тая кола особено,ако се налага и жена да знае кога да го включи и кога не ммммм не бих сложил.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Аубърн Про заден ден - да или не?

                      Жената без мен в това зимно време не я виждам ма човек едно пиене да не може да пие,трябва ми опция Жена ти караш.
                      После на пияна главата върти това на 4 и Натисни онова за блокажа на централния,а карай сега.........точно като едно време Патрула из Драгалевци.

                      Бил по-як като диф,държал на много бой,500 долара не са кой знае какви пари,аз 350 за стелки дадох баси,да не се каля ма трябва и от калта да излезе.

                      Гледам ползват ги,не намирам друга опция от нормалните / пък на семейно комби АРБда слагам НЕ /,не намирам оплаквания,държи на лед и камъни,носи на големи гуми,уж лесно се монтира.........ма вие кажете ако има друг фифел,че това няма да го бавя много.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X