Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си направим евтино Bump Stop тампони за мостовете.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как да си направим евтино Bump Stop тампони за мостовете.

    Немаш грижи, свалят се много лесно!
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #17
      Да размърдам темата специално за hunter vl, че я бистрихме преди час-два пред нас, ама тука си е по-нагледно, със снимки.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • hunter vl
        hunter vl коментира
        Редактиране на коментар
        Мерил ли си ги колко са дълги-високи?

      • Джоу (x3mrjoe)
        Джоу (x3mrjoe) коментира
        Редактиране на коментар
        Около 15cm, но по спомен.

    • #18
      Енерджи сьспеншън имат полиуретанови които се водят уж универсал,ако ти дойдат дълги се режат лесно,18 кинта за 2 ако не се лъжа или нещо такова,болтовете за комбито ммм 12 кинта за 4 по спомени
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        При мен,Амазон цена,специално за тия които нямат време и камионски кабини препоръчвам тия

      • Джоу (x3mrjoe)
        Джоу (x3mrjoe) коментира
        Редактиране на коментар
        А доставката и чакането ?

      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Всеки си преценява,тия идват от Китай баси,не ги правят тук.

        И нищо не рекламирам,само мързелива опция давам,при мен заспаха,зора беше с болтовете,че метрик,а тук сме на Американски стандарт.......да им го у

    • #19
      Тези тампони се слагат на само на кабина на Камаз . На Газела , Собол ......и са 5-6 лева.
      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

      Коментар


      • #20
        Който няма време, обикновено го компенсира с пари.
        Аз работя с хора които искат нещо веднага и на момента, и след като затворят телефона, докато си допият кафето всичко което им трябва е в ръцете им.

        Както е казал и Ицо, тампоните са по 5÷6лв, но щото съм у големото село, тука май бяха по 7.
        Магазин за камионски части имам под баира на който живея, та в рамките на 10мин са ми в ръцете.

        Аз не мога да чакам, за това и предпочитам да работя с хора които също искат нещата да се случват бързо и както трябва.
        Не ме интересуват разходите докато нещата се случват по този начин.

        В събота звъня на някакъв в Септември и му казвам, че ще отскоча до него за резервоар (въпреки че в София е пълно и няма на кой да ги продадат) щото искам да купя от него и нещо което никой няма да вземе, а тоя ми разправя, че работел до 12:00, а в неделя щял да си харчи парите, и изпусна доста прилични пари за нещо което ще трябва да изхвърли, освен резервоара, а пък аз за късмет се с сдобих с турбина.


        Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 13-04-20, 11:08.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X