Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стенд за амортисьори във Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стенд за амортисьори във Варна

    Здравейте, колеги! Къде във Варна мога да намеря сервиз със стенд за проверка на амортисьорите? Разбрах за един на околовръстното, но стендът отдавна не работи. Казаха ми за друг на крайезерния път, но нямат координати. Ще се радвам, ако някой има координати (тел. номер или адрес) на сервиз с такъв стенд, за да се направят нужните тестове. Благодаря и поздрави!

    П.П. Става въпрос за досадно хлопане по цялата ходова част. На пръв поглед нищо не се вижда, затова набеждаваме или амортисьорите, или техните тампони. Та затова ми се иска да направя такъв тест. Автомобилът е Опел Вектра Б комби фейслифт.

  • #2
    От: Стенд за амортисьори във Варна

    Имал съм клиенти с диагностика на ходовата част във волво център гр. Варна ( не знам къде се намира ,но лесно ще го намерите).Имат съвременна диагностична апаратура,но явно куца леко "кадровото обезпечаване".
    Ако случите на грамотни хора, диагностиката може да се извърши във всеки гараж и сервиз.

    Коментар


    • #3
      От: Стенд за амортисьори във Варна

      "Волво център" не е ли заедно с Ягуар и майката - Форд... МП -> детелината на летището...
      Оставям и вземам от време на време служебни Фордове там, но "тресачка" не съм виждал, ама може пък и да имат...
      SUZUKI V-STROM 1000
      Jeep Cherokee 2.5CRD
      TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
      о889 525 о74 - Владо

      Коментар


      • #4
        От: Стенд за амортисьори във Варна

        Мисля че в " Дом на накладките съм" виждал. От затвора към ОМВ по околовръстното. Дали още го има и работи- нз.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #5
          От: Стенд за амортисьори във Варна

          Преди две години ходих в "Дом на накладките" май беше 30лв (или нещо подобно) разтрисането. Само че е от ОМВ (на вятърна мелница) към затвора.

          Коментар


          • #6
            От: Стенд за амортисьори във Варна

            Ами дано в "Дом на накладките" още да го имат този стенд и да работи. Мисля тези дни да отида и да проверя. Благодаря на всички!

            Коментар


            • #7
              От: Стенд за амортисьори във Варна

              Balkan Star -го имат този стенд и работи.

              Коментар


              • #8
                От: Стенд за амортисьори във Варна

                Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                Ами дано в "Дом на накладките" още да го имат този стенд и да работи. Мисля тези дни да отида и да проверя. Благодаря на всички!
                Колега ще се радвам да споделиш резултат, защото и аз от известно време се каня да намеря сервиз с такъв стенд да видя аджеба, на жена ми фиестата защо вози като каруца и хлопа отвратително.
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • #9
                  От: Стенд за амортисьори във Варна

                  Ходих на въпросния стенд. Показателите били добри, обаче не можаха да ми извадят разпечатка, тъй като имаха проблем с принтера. Все пак си снимах резултатите. Самата процедура трае не повече от 5 минути и цената е 15 лв. Ето и снимките с резултатите.



                  Коментар


                  • #10
                    От: Стенд за амортисьори във Варна

                    ако е нямало под колата кой да гледа и слуша от къде хлопа... то този стенд е само дали са омекнали амортисьорите!
                    Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

                    Коментар


                    • #11
                      От: Стенд за амортисьори във Варна

                      Имаше първоначални съмнения в самите амортисьори, но явно не са те. Ще рискувам и ще започна от задницата.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Стенд за амортисьори във Варна

                        Бих потърсил хора, които си разбират от работата и да направят преглед и диагностика.
                        Предположения има много, но и колегите ВИ подсказват,че трябва да се "види и пипне" все пак не е "космическа технология".

                        Коментар


                        • #13
                          От: Стенд за амортисьори във Варна

                          Здравейте,
                          За да не пускам друга тема.
                          Търся стенд за амортисьори в СОФИЯ.
                          Нещо колата ми люлее на страни. Не хлопа не тропа, Но при заклащане от неравност по пътя люлее странично.
                          АИГ-Заваряване ООД
                          Производител на заваръчни апарати "DEL"
                          http://www.aigwelding.com
                          0889 522 036

                          Коментар


                          • #14
                            От: Стенд за амортисьори във Варна

                            Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                            Здравейте,
                            За да не пускам друга тема.
                            Търся стенд за амортисьори в СОФИЯ.
                            Нещо колата ми люлее на страни. Не хлопа не тропа, Но при заклащане от неравност по пътя люлее странично.
                            В Д и Н/D&N/ в Младост зад Макдоналдс имаше преди години и съм ги пробвал. Както и под моста Чавдар- Радиал. И там преди години. И в двата случая изкарваха нормални параметри, но след това при оглед на крик имаше омаслен амортисьор. Т.е. аз препоръчвам първо визуален оглед.

                            Peugeot 4007
                            ex Nissan X-Trail 2.2 Di

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X