Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хидравлична рейка за Honda Civic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Хидравлична рейка за Honda Civic

    Точно от серия 200,до 95г. Но и там били 2 модела,та си трябва мерене.Разликата е във вала към кормилния прът.
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #17
      От: Хидравлична рейка за Honda Civic

      Мирише ми че просто трябва да е от 216/416 от тези години. 1.6, хондови двигател и кутия. Разлика в коша и "пълнежа" му между 216 и 416 не би трябвало да има (гадая).
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #18
        От: Хидравлична рейка за Honda Civic

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        По памет - единствената ровърска която е хондова е на "ръбестите" 216 и 416, май бяха между 1992-1995та. "Облите" 200 и 400 между 1995та и 1999та пак ползват някакви хондови части по ходовата част отпред, но далеч по-малко.

        Отделно - само 1.6 са с хондови двигатели и елементи (не от Сивик а от Concerto). 1.4 са си английски, и ако не ме лъже паметта най-малкото помпите са различни, за рейките не знам. Всичките са все на каросерия хонда консерто, но двигателите са по-тежки, кутиите са си съвсем други и дали елементите по предницата са еднакви с 1.6 не знам.
        Май варианта със съвместима рейка отпада. Ще чакам до свалянето на моята и ще видим, може ли да се рециклира, не може ли... Изглежда, че съм попаднала на някакъв "опък" модел на хонда - когато слагахме газта не можахме сумати време да намерим плочка, та накрая брат ми пригоди една от лада...
        HR-V 4WD, 105hp, '99
        Honda Civic'94

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X