Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смеряване на предница

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Смеряване на предница

    Изглежда съм се подлъгал под тази тема:
    http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...d47872bddfbe18

    Отдавна не съм си идвал в България и е възможно да съм позабравил някои думи. Исках да концентрирам темата върху окачването и сходимостта /нали така се казва?/, но изглежда се концентрирате върху сбърканата дума, пък на всеки се случва, особено ако не е специалист в тази област, каквито сте вие. Благодаря на коко келеша за инфото! Модераторите спокойно може да заключат темата. Благодаря ви!

    Коментар


    • #17
      От: Смеряване на предница

      Първоначално публикуван от sszzs Преглед на мнение
      Изглежда съм се подлъгал под тази тема:
      http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...d47872bddfbe18

      Отдавна не съм си идвал в България и е възможно да съм позабравил някои думи. Исках да концентрирам темата върху окачването и сходимостта /нали така се казва?/, но изглежда се концентрирате върху сбърканата дума, пък на всеки се случва, особено ако не е специалист в тази област, каквито сте вие. Благодаря на коко келеша за инфото! Модераторите спокойно може да заключат темата. Благодаря ви!
      Логично е когато някой не знае какво иска да пита ,да му отговарят за това което е дал като насочващи въпроси(Прочетете си още веднъж първото изказване).
      -В последно време все по често се случва на неправилни въпроси да се получат "грешни" отговори.
      Ако бяхте споделили, че имате съмнения за проблеми в геометрията на купето,за претърпяно ПТП или поне думата-"дозер за кола",щяхте да получите съвсем други мнения.
      Последното Ви мнение навежда на мисълта ,че или не си давате сметка за загриженоста на колегите,или си го търсите от тук нататък.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X