Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раздатка неизвестна???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Раздатка неизвестна???

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Като едното нищо я меткам. Тази раздатка устиска на три двигателя от БМВ последният от които...и след като я смених и поогледах се оказа здрава.
    Хънтър, дай по-сериозно! Какъв въртящ момент предава тази раздатка? Колелцата на тази раздатка са, като на стенен часовник! Колкото и да са добри материалите и изработката все пак е проектирана да задвижва джип с тегло около тон и двигател 1.3 литра...
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #32
      От: Раздатка неизвестна???

      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
      Хънтър, дай по-сериозно! Какъв въртящ момент предава тази раздатка? Колелцата на тази раздатка са, като на стенен часовник! Колкото и да са добри материалите и изработката все пак е проектирана да задвижва джип с тегло около тон и двигател 1.3 литра...
      Ами виж ТТ данни на двг. БМВ 2.5 6 цил. редови и тогава ми разправяй за часовници. Устиска близо 2г. и то не такава от 1.3 а от 1. Да ми го разправя някой, да не му повярвам, само че съм си я карал аз. Още си е здрава и можеш да я видиш при адаша ти в Суходол.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #33
        От: Раздатка неизвестна???

        E то твойто да не е пътна помощ? Тежи си като самурайче, та сигурно и по-малко шот ми мяза да си го поорязал. А пътната помощ само тя е близо х2 на самурая. И от там слагаш и една кола на нея и става на 3-4 тона... минимум.

        Коментар


        • #34
          От: Раздатка неизвестна???

          Въпросната раздатка от газ-ка я взимах. Наистина е нова, никога не е работила. Дадох цели 80лв за нея.
          Бяха клеясали селектори от стоене (WD40 и 5 минути и е готово)- отворих горния капак и какво да видя - зъбчатки без никакъв белег на работа ( кдето събчатки контактуват нямаше друг одтенък ). А и друго - не е с диференциално масло вътре а беше нещо като грес. Мноооого добре направена вътре и наистина не дава да се пуснат бавни без да е пуснат преден мост. не е проблем тъй като няма да слагам преден мост поне до зимата.

          Аз сега чакам да ми дойде от Англия ГНП-то на буса че е бил скапан Лукас електрически а сега ще е Бош. като е в движение ще махам фургона. по това време ще играя с раздатката да я напасвам. Имам място за 3-4 такива от скоростна кутия до диференциала.


          П.С. За администраторите на сайта - има някакъв бъг ако се ползва линукс - показва мнооого време само мои мнения по темата без другите.

          Коментар


          • #35
            От: Раздатка неизвестна???

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            E то твойто да не е пътна помощ? Тежи си като самурайче, та сигурно и по-малко шот ми мяза да си го поорязал. А пътната помощ само тя е близо х2 на самурая. И от там слагаш и една кола на нея и става на 3-4 тона... минимум.
            Понеже тези дни минах тех преглед та си премерих и т.нар.орязан Самурай. 1.8 t. вярно е че си беше и натоварен с разни железа и с мен вътре та махам едно 150кг. Те толкова е мъкнала мижавата раздатка, и за разлика от пътната помощ извън хасфалта и е видяла не малко зор. Само като се сетя по-миналата зима какви планини от сняг избута...
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X