Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рециклиране на хидравлична рейка- препоръчайте ми майстор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Рециклиране на хидравлична рейка- препоръчайте ми майстор.

    Преди 5-6 г. имах Волво S80. Протече рейката, но слабо, течеше само ако автомобила не се кара. Демонтирах я и я пратих в техн. университет София за рециклиране. По мои спомени ми взеха 220 лв. за труд. Било нещо специфично, нестандартни части, скъп и нов автомобил... мисля, че отначало ми бяха обявили 170 лв. Правиха я повече от 1 седмица, че нещо се било закучило... Върнаха ми я с 1 година гаранция без ограничение на пробега. Монтираха ми я и след около 3 м. когато автомобила беше в чужбина изведнъж е изхвърлила всичкото масло. Баща ми се е прибрал без хидравлика. Върнах им я. Ремонтираха я, но ми казаха, че проблема бил от неправилен монтаж?!? Не ми взехо пари, но отново за разглобяване и сглобяване ми взеха 120 лв /първия път ми взеха 150, че било много сложно, а вече втория монтьорите й бяха хванали чалъма/. Смених помпата с втора употреба и отново монтираха рейката. Така продадох колата. След около година отново протече и новия собственик я заменил с втора употреба.

    Правете си изводите...
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      От: Рециклиране на хидравлична рейка- препоръчайте ми майстор.

      На територията на ТУ има два сервиза за ремонт на хидравлични компоненти . Единя е в катедра хидравлични машини в бл № 11 другия в блока на катедра ДВГ № 9 там хората не ги познавам лично и нямам преки впечатления от работата им .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #18
        От: Рециклиране на хидравлична рейка- препоръчайте ми майстор.

        Ползвам фирмата за карета и ремонт на кардани до зоологическата градина в София.Взимат относително скъпо/примерно 340лв за ремонт на силно разпространена италианска хидравлична рейка/ и дават 6 месеца гаранция/за хидравличните/.Механичните са без гаранция и естествено за тях е по-евтино.Рецилкират ми и електромеханичните.До сега единствения проблем е бил, че на една рейка не бяха монтирали качествено една зегерка/оглеждам ги преди монтажа на колите, та я видях и си я сложихме както трябва/.Така че ги препоръчвам и човека с който контактувам - Сашо - е разбран и имаме добри професионални отношения.За Жан на окръжна болница - от първия път греда и проблеми, така че силно го непрепоръчвам.
        Последно редактирано от Самодържец; 15-12-12, 07:39. Причина: правопис
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #19
          От: Рециклиране на хидравлична рейка- препоръчайте ми майстор.

          Борко , пращай я в Казънлък , ще се опитам да намеря телефони .
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • #20
            От: Рециклиране на хидравлична рейка- препоръчайте ми майстор.

            Пращай я във Добрич,Ангел е твоя човек,работи с куриери и т.н.Дава гаранция 1 година,прави ми на бмв-то и на форда(бус)рейките,за около 220лв всяка,проблеми нямам.Тел 0887210582
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X